Aktualności

Zapisy na mecz z Elaną dla posiadaczy karnetów w sobotę od 12:00

Z powodu poważnej awarii technicznej zapisy na najbliższy domowy mecz ligowy Widzewa zostały przesunięte z piątku 26 czerwca z godziny 19:10 na sobotę 27 czerwca na godzinę 12:00.

Problem informatyczny, który wystąpił na niespełna godzinę przed uruchomieniem systemu zapisów na środowy mecz z Elaną Toruń, został już usunięty. W związku z tym w sobotę od południa wszyscy posiadacze karnetów będą mogli zadeklarować chęć uczestnictwa na ich podstawie w meczu ligowym z Elaną Toruń, zaplanowanym na środę 1 lipca, na godzinę 20:05.

Przypominamy, że zapisy są konieczne, ponieważ zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów mecze piłkarskie z uwagi na stan epidemii oglądać mogą obecnie kibice jedynie w liczbie nieprzekraczającej 25 procent pojemności danego obiektu sportowego. W przypadku Widzewa limit wynosi 4502 osoby. Na potrzeby kibiców klubu z Al. Piłsudskiego, którzy wykupili 16401 karnetów na mecze domowe rundy wiosennej to zdecydowanie za mało.

Dlatego Widzew wprowadził system zapisów, którego zamierzeniem jest, by każdy z karnetowiczów mógł obejrzeć przynajmniej jedno z pozostałych do końca sezonu meczów domowych (licząc od ostatniego spotkania z Lechem II Poznań). W minioną niedzielę z takiej możliwości skorzystało około 2 i pół tysiąca kibiców. W związku z tym reszta miejsc trafiła do otwartej sprzedaży. Z kolei zapisy na mecz z Elaną Toruń zostaną uruchomione w sobotę 27.06.2020 o godzinie 12:00

W kontekście najbliższego spotkania, w przypadku zainteresowania przekraczającego liczbę dostępnych miejsc, obowiązywać będzie kolejność zgodnie z zapisami, z zastrzeżeniem poniższych warunków:

  1. Pierwszeństwo uczestnictwa w meczu z Elaną będą mieli posiadający karnet członkowie Klubu "1910", czyli osoby regularnie finansujące akcję Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy, będącej sponsorem strategicznym Akademii Widzewa;
  2. W dalszej kolejności miejsca przydzielone zostaną posiadaczom karnetów, którzy nie zadeklarowali udziału na podstawie karnetu w meczu z Lechem II Poznań (zgodnie z kolejnością zgłoszeń);
  3. W przypadku niewyczerpania puli miejsc przez powyższe grupy, wejściówki przydzielone zostaną posiadaczom karnetów, którzy na ich podstawie oglądali ostatnie spotkanie ligowe z Lechem II (zgodnie z kolejnością zgłoszeń). W związku z tym oni również od początku zapisów mogą deklarować chęć obejrzenia następnego meczu.

Co ważne, przy okazji meczu z Elaną Toruń możliwe będzie przepisanie miejsca karnetowego na innego posiadacza karnetu (bez dopłaty, nawet jeśli zmianie ulega np. kategoria wiekowa), w związku z tym mogą być między innymi przepisane karnety dzieci na ich rodziców/opiekunów posiadających karnet (bez wpływu na ich prawa karnetowe), o co pytali kibice przed poprzednim występem domowym. Zapisy na środowe spotkanie trwać będą do poniedziałku 29 czerwca do końca dnia za pośrednictwem strony: https://widzew.com/web/bilety/rezerwacja-covid. Po tym terminie przydzielone zostaną konkretne miejsca i wygenerowane "zerowe" bilety uprawniające do wejścia na mecz.

Mamy nadzieję, że w środę, podobnie jak w minioną niedzielę, zapełnimy stadion do ostatniego możliwego miejsca i razem poniesiemy zespół do kolejnego zwycięstwa w drodze do upragnionego awansu! Do zobaczenia w Sercu Łodzi!

***

Widzew Łódź - Elana Toruń / środa 1 lipca 2020 roku, godz. 20:05


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela