Aktualności

Wykorzystaj rabaty 30% z okazji Red Thursday

W dniu urodzin Widzewa Łódź na oficjalnej stronie klubowego sklepu oraz w stacjonarnej siedzibie przy al. Piłsudskiego wybrane produkty objęto 30% rabatem. Promocja trwa tylko do końca dnia, do godz. 23:59. Nie zmarnuj okazji i zdobądź przecenione produkty sygnowane herbem czterokrotnego mistrza Polski!

W dedykowanej zakładce znalazło się dwadzieścia sześć różnych produktów - ubrań i akcesoriów. Niektóre z nich są ostatnimi egzemplarzami z danych kolekcji, więc przy okazji wietrzenia magazynów kibice zyskali szanse zdobycia po przecenie kultowych modeli ubrań.

Fani mogą dokonywać zakupów wchodząc w link [KLIKNIJ] do zakładki na stronie internetowej sklepu Widzewa Łódź lub wybierając się do stacjonarnej siedziby ulokowanej pod trybuną D stadionu przy al. Piłsudskiego 138. Sklep będzie czynny w tradycyjnych godzinach pracy - od 11:00 do 19:00.

Chcesz zdobyć przecenione modele z kolekcji zgodowej HKS&RTS, najnowsze ubrania z lifestylowej serii marki Kappa albo kupić taniej szaliki lub bluzy? Nie czekaj, skorzystaj z wyjątkowej promocji z okazji Red Thursday. Urodziny Widzewa to świetna okazja do obdarowania siebie, bliskich lub znajomych. Sprawdź, co ciekawego przygotowano dla fanów w rocznicę urodzin Widzewa Łódź!

RED THURSDAY - ODWIEDŹ SKLEP WIDZEWA ŁÓDŹ [KLIKNIJ]

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 28.11.2021 cz. II

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 28.11.2021 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 41
2 Widzew Łódź 38
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 ŁKS Łódź 29
Pełna tabela