Aktualności

Zakończenie aukcji charytatywnej dla Mai

W czwartek 9 lipca zakończyły się licytacje dla Mai, dziewczynki chorej na rdzeniowy zanik mięśni. Dzięki zaangażowaniu kibiców Widzewa udało się zebrać prawie 1100 zł, które zostaną przekazane na leczenie kilkumiesięcznej dziewczynki.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew" w ramach akcji zbierania środków finansowych przeprowadziło szereg aukcji, w trakcie ktorych można było zdobyć zdjęcie piłkarzy z autografami, chorągiewkę meczową z herbem Widzewa, ksiązkę "Widzew Łódź. Dzieje międzywojenne" oraz szalik klubu 1910. W ich tamach udało się zebrać łącznie prawie 500 złotych. Dużym zainteresowaniem cieszyła sięwystawina na aukcję przez klub koszulka pierwszego zespołu wraz z podpisami wszystkich piłkarzy, którą wylicytowano za kwotę 580 zł.

Dziękujemy wszystkim za czynny udział w aukcji i jednocześnie zapraszamy do dalszego wspierania Mai, ponieważ zbiórka dalej trwa. Niezbędne leczenie jest bardzo kosztowne, potrzeba aż 9 milionów złotych, by dziewczynka przeszła terapię, która pomoże jej zaznać szczęśliwego życia. Liczymy na to, że społeczność zrzeszona wokół klubu jest w stanie pomóc. Pamiętajcie, dobro prędzej czy później do was wróci! Link do zbiórki znajdziecie na: www.siepomaga.pl/maja.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela