Aktualności

Zakończenie aukcji charytatywnej dla Mai

W czwartek 9 lipca zakończyły się licytacje dla Mai, dziewczynki chorej na rdzeniowy zanik mięśni. Dzięki zaangażowaniu kibiców Widzewa udało się zebrać prawie 1100 zł, które zostaną przekazane na leczenie kilkumiesięcznej dziewczynki.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew" w ramach akcji zbierania środków finansowych przeprowadziło szereg aukcji, w trakcie ktorych można było zdobyć zdjęcie piłkarzy z autografami, chorągiewkę meczową z herbem Widzewa, ksiązkę "Widzew Łódź. Dzieje międzywojenne" oraz szalik klubu 1910. W ich tamach udało się zebrać łącznie prawie 500 złotych. Dużym zainteresowaniem cieszyła sięwystawina na aukcję przez klub koszulka pierwszego zespołu wraz z podpisami wszystkich piłkarzy, którą wylicytowano za kwotę 580 zł.

Dziękujemy wszystkim za czynny udział w aukcji i jednocześnie zapraszamy do dalszego wspierania Mai, ponieważ zbiórka dalej trwa. Niezbędne leczenie jest bardzo kosztowne, potrzeba aż 9 milionów złotych, by dziewczynka przeszła terapię, która pomoże jej zaznać szczęśliwego życia. Liczymy na to, że społeczność zrzeszona wokół klubu jest w stanie pomóc. Pamiętajcie, dobro prędzej czy później do was wróci! Link do zbiórki znajdziecie na: www.siepomaga.pl/maja.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela