Aktualności

Zakład Remontowo Drogowy Barbara Wiśniewska nowym sponsorem Widzewa

Z przyjemnością informujemy, że do grona firm wspierających nasz klub dołączył Zakład Remontowo Drogowy Barbara Wiśniewska, specjalizujący się we wszelkiego rodzaju pracach drogowych.

Grono znanych i cenionych w całej Polsce firm wspierających Widzew w odbudowie wciąż się powiększa. Do elitarnej grupy sponsorów RTS-u dołączył właśnie Zakład Remontowo Drogowy Barbara Wiśniewska, który w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 będzie wynajmować jeden ze sky-boxów na nowym stadionie Widzewa przy al. Piłsudskiego 138.

Zakład Remontowo Drogowy Barbara Wiśniewska to przedsiębiorstwo specjalizujące się we wszelkiego rodzaju pracach drogowych, takich jak remonty i układanie nawierzchni bitumicznych, budowa chodników, krawężników i dróg rowerowych, tworzenie podbudów drogowych betonowych oraz z kruszyw naturalnych i wiele innych. Firma odpowiadała za inwestycje zlecane m.in. przez Zarząd Dróg i Transportu w Łodzi, Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łodzi, PGNiG czy MPK Łódź. Wieloletnie doświadczenie oraz kadra wykwalifikowanych pracowników gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji o działalności firmy można znaleźć na jej stronie internetowej: http://www.zrd-wisniewska.pl/index.php.


Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Sokół Aleksandrów 22.07.2017

Widzew Łódź - Sokół Aleksandrów 22.07.2017

Tabela rozgrywek

1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 75
2 ŁKS Łódź 73
3 Widzew Łódź 66
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 62
5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 55
6 Sokół Ostróda 54
7 Pelikan Łowicz 53
Pełna tabela