Aktualności

Zakład Remontowo Drogowy Barbara Wiśniewska nowym sponsorem Widzewa

Z przyjemnością informujemy, że do grona firm wspierających nasz klub dołączył Zakład Remontowo Drogowy Barbara Wiśniewska, specjalizujący się we wszelkiego rodzaju pracach drogowych.

Grono znanych i cenionych w całej Polsce firm wspierających Widzew w odbudowie wciąż się powiększa. Do elitarnej grupy sponsorów RTS-u dołączył właśnie Zakład Remontowo Drogowy Barbara Wiśniewska, który w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 będzie wynajmować jeden ze sky-boxów na nowym stadionie Widzewa przy al. Piłsudskiego 138.

Zakład Remontowo Drogowy Barbara Wiśniewska to przedsiębiorstwo specjalizujące się we wszelkiego rodzaju pracach drogowych, takich jak remonty i układanie nawierzchni bitumicznych, budowa chodników, krawężników i dróg rowerowych, tworzenie podbudów drogowych betonowych oraz z kruszyw naturalnych i wiele innych. Firma odpowiadała za inwestycje zlecane m.in. przez Zarząd Dróg i Transportu w Łodzi, Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łodzi, PGNiG czy MPK Łódź. Wieloletnie doświadczenie oraz kadra wykwalifikowanych pracowników gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji o działalności firmy można znaleźć na jej stronie internetowej: http://www.zrd-wisniewska.pl/index.php.

*****

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Gramy dla Wiktora 25.01.2020

Gramy dla Wiktora 25.01.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela