Aktualności

Zagłosuj w piątek przed meczem na #BoiskoDlaWidzewa!

Już w najbliższy piątek, 22 września, pod stadionem Widzewa zaparkuje specjalny autobus umożliwiający zagłosowanie na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Łodzi 2018.

Przed piątkowym meczem z Ursusem Warszawa wszyscy zainteresowani będą mogli oddać swój głos na kolejną widzewską inicjatywę. Po ubiegłorocznym sukcesie związanym z głosowaniem na projekt pomnika Ludwika Sobolewskiego, również w tym roku klub postanowił wesprzeć projekt, mający na celu zmianę najbliższej okolicy stadionu przy al. Piłsudskiego 138. Tegoroczny projekt wspierany przez klub to budowa boiska ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Sępiej zarejestrowany pod numerem L0145 wśród projektów ponadosiedlowych.

Głosowanie na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego Łodzi 2018 trwa od 16 września. Możliwe jest oddawanie głosów przez Internet lub za pomocą kart do głosowania w punktach stacjonarnych. Dodatkowo, w ramach działań ułatwiających dostęp do głosowania, funkcjonuje również specjalny autobus, stanowiący mobilny punkt oddawania głosów. I właśnie ten pojazd w piątek 22 września zaparkuje przed stadionem Widzewa (od strony al. Piłsudskiego), dzięki czemu w godzinach 17:00-19:00 wszyscy chętni będą mogli oddać swój głos na propozycje projektów, wśród nich ten dla nas najważniejszy pod numerem L0145.

Gorąco zachęcamy do oddania cennego głosu, który może ponownie pokazać, że widzewska rodzina dysponuje siłą, pozwalającą wpływać na rozwój całego miasta i najbliższego sąsiedztwa jego mieszkańców. Boisko zlokalizowane pomiędzy ulicami Sępią a Widzewską korzystnie wpłynie na estetykę najbliższego otoczenia widzewskiego domu. Zbudowane boisko będzie ogólnodostępne dla mieszkańców, z możliwością rezerwacji terminów poprzez system internetowy. Wszelkie informacje dotyczące głosowania zawarliśmy na stronie https://budzet.widzew.com/.

W związku faktem, że w piątek w mobilnym autobusie możliwe będzie głosowanie drogą elektroniczną, ale i też standardową, poprzez wrzucenie specjalnych kart do głosowania do przeznaczonych dla nich urn (głosować można tylko raz - w jeden, wybrany sposób), w czwartek o godzinie 12:30 pierwszy zespół Widzewa stawi się w Delegaturze Łódź Widzew Urzędu Miasta Łodzi w celu odebrania kart uprawniających do głosowania. Zachęcamy wszystkich, by również odbierali karty w punktach do głosowania, których adresy podane są na stronie www.lodz.pl/budzet_obywatelski.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela