Aktualności

Zagłosuj na widzewski projekt w Budżecie Obywatelskim

W sobotę, 16. września rozpoczyna się głosowanie na projekty w Budżecie Obywatelskim Łodzi.

Po ubiegłorocznym sukcesie związanym z głosowaniem na projekt pomnika Ludwika Sobolewskiego, również w tym roku klub postanowił wesprzeć projekt, mający na celu zmienić najbliższą okolicę stadionu przy al. Piłsudskiego 138. Tegoroczny projekt wspierany przez klub to budowa boiska ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Sępiej zarejestrowany pod numerem L0145 wśród projektów ponadosiedlowych. 

Głosowanie na projekty rozpoczyna się w sobotę 16. września, o północy. Zagłosować mogą wszyscy mieszkańcy Łodzi powyżej 16. roku życia, co ważne fakt zamieszkiwania w Łodzi nie musi być potwierdzony faktycznym adresem zameldowania. Głosować mogą więc osoby zameldowane w innych miastach, ale mieszkające w Łodzi. 

Wszystkich kibiców Widzewa gorąco prosimy o wsparcie promocji widzewskiego projektu wśród swoich znajomych i rodziny. Boisko zlokalizowane pomiędzy ulicami Sępią a Widzewską korzystnie wpłynie na estetykę najbliższego otoczenia widzewskiego domu. Zbudowane boisko będzie ogólnodostępne dla mieszkańców, z możliwością rezerwacji terminów poprzez system internetowy. Wszelkie informacje dotyczące głosowania zawarliśmy na stronie https://budzet.widzew.com/. W ramach promocji głosowania powstało również widzewskie wydarzenie w serwisie Facebook: https://www.facebook.com/events/1495293277227115/


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Popołudniowy trening 16.07.2019

Popołudniowy trening 16.07.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela