Aktualności

Zagłosuj na widzewską Sportową Książkę Roku!

Publikacja "Widzew Łódź. Dzieje międzywojenne" autorstwa Tomasza i Włodzimierza Gawrońskich znalazła się na liście 23 polskich propozycji nominowanych do tytułu Sportowej Książki Roku 2020. Laureatów wyłoni głosowanie czytelników, które potrwa do końca stycznia.

Przygotowana przez doskonale znanych kibicom historyków klubu z al. Piłsudskiego 138 książka jest próbą stworzenia bilansu dorobku Widzewa i wychwycenia możliwie największej liczby zdarzeń z okresu między pierwszą a drugą wojną światową.

Opracowanie przedstawiające mało znany czas w historii klubu znalazło się na liście 23 książek o tematyce sportowej polskich autorów, które w styczniu, w trwającym przez cały miesiąc głosowaniu internetowym, rywalizować będą o tytuł Sportowej Książki Roku 2020 (WIĘCEJ).

Pod podanym linkiem znajduje się strona konkursu, na której kibice - czytelnicy mogą oddać głos na dwie książki polskich autorów oraz dwie autorów zagranicznych, które zostały wydane w 2020 roku w Polsce.

"Widzew Łódź. Dzieje międzywojenne" cały czas nabyć można w oficjalnym sklepie Widzewa - stacjonarnie i on-line (KUP TERAZ). W asortymencie widzewskiego sklepu znaleźć można również inne nominowane w plebiscycie pozycje, zwierające wiele wątków nawiązujących do historii czerwono-biało-czerwonych:

1. "Zibi, czyli Boniek" (stacjonarnie)
2. "Był sobie piłkarz…" (stacjonarnie lub w SKLEPIE ONLINE WIDZEWA ŁÓDŹ)


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 01.03.2021

Trening 01.03.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 27
8 Odra Opole 24
9 Puszcza Niepołomice 23
10 Widzew Łódź 23
11 Chrobry Głogów 22
12 Korona Kielce 21
13 Stomil Olsztyn 20
Pełna tabela