Aktualności

Zadbaj o wyjątkowe widzewskie święta!

Mikołajki już za pasem, a niedługo później tak wyczekiwane w większości polskich domów Święta Bożego Narodzenia. Zachęcamy do nadania im wyjątkowego, widzewskiego klimatu.

Pomóc w tym mogą gadżety klubowe ze specjalnej świątecznej kolekcji, które dostępne są w oficjalnym sklepie klubowym - stacjonarnie i on-line (WIĘCEJ). Wśród zupełnie nowego, dedykowanego nadchodzącym tygodniom i pięknym chwilom spędzanym w gronie najbliższych asortymentu znaleźć można ozdoby choinkowe, ale też kubki, czapki, szaliki, a nawet poduszki z motywami świątecznymi.

Ale to nie wszystko. Elegancki skórzany portfel czy kalendarz książkowy na 2021 rok powinny sprawdzić się jako gustowne prezenty, dla osób ceniących porządek i dobrą organizację. A w oficjalnym sklepie Widzewa znaleźć można znacznie więcej propozycji, które czerwono-biało-czerwoni chętnie znajdą już 6 grudnia pod poduszką lub niedługo później pod pięknie przyozdobionymi, również w widzewskie motywy, choinkami.

Zapraszamy do oficjalnego sklepu Widzewa zlokalizowanego przy al. Piłsudskiego 138, pod trybuną D stadionu oraz na sklep.widzew.com (SPRAWDŹ). Przypominamy również, że do 6 grudnia posiadacze karnetów na mecze domowe Widzewa w sezonie 2020/2021 skorzystać mogą z jednorazowego kodu rabatowego uprawniającego do 10 procent zniżki na zakup towarów nieprzecenionych (kod rabatowy to unikatowy 9-cyforowy numer karnetu, który wykorzystać można stacjonarnie i on-line).

ZOBACZ TEŻ: 269 KOSZULEK NA 110-LECIE WIDZEWA


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Elana Toruń 16.01.2021

Widzew Łódź - Elana Toruń 16.01.2021

Tabela rozgrywek

8 Miedź Legnica 23
9 Korona Kielce 21
10 Puszcza Niepołomice 20
11 Widzew Łódź 19
12 Stomil Olsztyn 19
13 Chrobry Głogów 18
14 GKS Bełchatów 14
Pełna tabela