Aktualności

Zadaj pytanie trenerowi i wygraj bilet na mecz!

Od czwartku Widzewa Łódź posiada nowy sztab szkoleniowy - trenerem został Marcin Płuska, jego asystentem Mateusz Oszust.

W związku ze zmianami na ławce trenerskiej mamy dla Was nie lada gratkę, jaką jest zadanie bezpośrednio pytań nowemu sztabowi trenerskiemu. Dodatkowo możecie wygrać również jedno podwójne zaproszenie na mecz ze Stalą Głowno, który odbędzie się 30 września 2015 o godzinie 16:00 na stadionie Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy ulicy Milionowej.

Zadanie jest bardzo proste: wystarczy, że wyślecie nam swoje pytanie na adres redakcja@laczynaswidzew.pl, możecie  również dopisać swoje dane, jakimi chcecie być podpisani przy pytaniu. Pytania można nadsyłać do niedzieli, 27.09.2015, do godziny 12:00.

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy najciekawsze pytania i w Waszym imieniu zadamy je trenerom w wywiadzie dla laczynaswidzew.pl, który to ukaże się przed meczem ze Stalą Głowno. Stwórzmy jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny wywiad z nowymi trenerami - Marcinem Płuską i Mateuszem Oszustem.

Dodatkowo, spośród najciekawszych pytań wybierzemy, to jedno jedyne, którego autor zdobędzie podwójne zaproszenie na środowe spotkanie.

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Tabela rozgrywek

6 Górnik Łęczna 56
7 Miedź Legnica 51
8 Odra Opole 49
9 Widzew Łódź 46
10 Sandecja Nowy Sącz 45
11 Chrobry Głogów 44
12 Korona Kielce 41
Pełna tabela