Aktualności

Zadaj pytanie trenerowi i wygraj bilet na mecz!

Od czwartku Widzewa Łódź posiada nowy sztab szkoleniowy - trenerem został Marcin Płuska, jego asystentem Mateusz Oszust.

W związku ze zmianami na ławce trenerskiej mamy dla Was nie lada gratkę, jaką jest zadanie bezpośrednio pytań nowemu sztabowi trenerskiemu. Dodatkowo możecie wygrać również jedno podwójne zaproszenie na mecz ze Stalą Głowno, który odbędzie się 30 września 2015 o godzinie 16:00 na stadionie Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy ulicy Milionowej.

Zadanie jest bardzo proste: wystarczy, że wyślecie nam swoje pytanie na adres redakcja@laczynaswidzew.pl, możecie  również dopisać swoje dane, jakimi chcecie być podpisani przy pytaniu. Pytania można nadsyłać do niedzieli, 27.09.2015, do godziny 12:00.

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy najciekawsze pytania i w Waszym imieniu zadamy je trenerom w wywiadzie dla laczynaswidzew.pl, który to ukaże się przed meczem ze Stalą Głowno. Stwórzmy jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny wywiad z nowymi trenerami - Marcinem Płuską i Mateuszem Oszustem.

Dodatkowo, spośród najciekawszych pytań wybierzemy, to jedno jedyne, którego autor zdobędzie podwójne zaproszenie na środowe spotkanie.

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 20.03.2018

Trening 20.03.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 38
2 Sokół Aleksandrów Łódzki 38
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 33
4 Ursus Warszawa 31
5 Huragan Morąg 30
6 Polonia Warszawa 30
7 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 29
Pełna tabela