Aktualności

Zacznij dzień meczowy z Widzew.FM

W klimat meczu ze Skrą Częstochowa od rana kibiców Widzewa prowadzać będzie Marcin Tarociński i jego goście.

Na "Widzewski poranek" zapraszamy już od 9:00. Jego gospodarz, Marcin Tarociński rozmawiać przed meczem ze Skrą Częstochowa będzie z byłymi piłkarzami czerwono-biało-czerwonych, przedstawicielami dwóch różnych epok Wielkiego Widzewa. Gośćmi "Tarota" będą bowiem Krzysztof Kamiński i Radosław Michalski.

Ze środowej audycji porannej dowiecie się też więcej o Wiślackiej Wyprawie Rowerem Sambora, o której informowaliśmy już kilka dni temu. Główny bohater kolejnej rowerowej akcji charytatywnej w środę w godzinach popołudniowych powinien pojawić się w "Sercu Łodzi", ale zanim do tego dojdzie będzie ponownie gościem Widzew.FM.

W środowym "Widzewskim poranku" nie zabraknie tradycyjnych punktów programu, takich jak "Widzewska kartka z kalendarza" i przegląd oficjalnych mediów klubowych.

Na powtórki porannej audycji zapraszamy tradycyjnie o 13:00 i 16:00 (wcześniej, od 11:00, będzie można ponownie usłyszeć wtorkową "Popołudniówkę"). Od 18:00 zapraszamy z kolei na studio przedmeczowe, a następnie sam mecz, którego komentarz na żywo będzie można usłyszeć w Widzew.FM.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 58
2 Widzew Łódź 55
3 GKS Katowice 54
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela