Aktualności

Zachowaj karnet, znajdź swoje nowe miejsce w Sercu Łodzi

W czwartek i piątek (20-21 sierpnia) kibice Widzewa, którzy jeszcze tego nie zrobili, będą mogli przedłużyć swoje abonamenty, jednak już bez gwarancji zachowania dotychczasowych miejsc.

Karnety na Widzew przedłużyło już ponad 14300 kibiców! To oznacza, że do wyczerpania pełnej puli pozostało niewiele ponad 2 tysiące abonamentów. Ich posiadacze z minionej rundy będą mogli w czwartek i piątek (20-21 sierpnia) przedłużyć karnety na kolejny sezon lub rundę, ze zmianą miejsca.

Oznacza to, że w czwartek o godzinie 19:10 do puli sprzedażowej trafią wszystkie pozostałe miejsca, a ich dotychczasowi posiadacze będą mogli nadal przedłużyć karnet, na dowolne z dostępnych miejsc, tyle że bez gwarancji zachowania dotychczasowej lokalizacji, którą od momentu wznowienia sprzedaży zarezerwować będzie mógł również ktoś inny.

Zachować abonament, ale ze zmianą miejsca, można do piątku 21 sierpnia do końca dnia. Następnie, po przerwie technicznej, karnety na pozostałe, niewykupione miejsca w dniach 24-25 sierpnia zakupić będą mogły osoby, które przed poprzednim sezonem nie zdążyły kupić karnetu i zapisały się na listę rezerwową. Jeśli w tym okresie pełna pula nie zostanie wykorzystana, w czwartek 27 sierpnia ruszy otwarta sprzedaż karnetów.

PEŁNY CENNIK I HARMONOGRAM KARNETÓW, FAQ (SPRAWDŹ)

Kibice Widzewa to aktualni rekordziści kraju w liczbie kupionych karnetów. 16401 - to od lutego 2020 roku najlepszy w Polsce wynik, będący jednocześnie już siódmym kolejnym rekordem karnetowym ustanowionym przez fanów czerwono-biało-czerwonych.

Przed startem sezonu 2020/2021 kibice Widzewa szybko się do niego zbliżyli, przedłużając już ponad 14 tysięcy abonamentów, mimo braku gwarancji obejrzenia wszystkich spotkań, z uwagi na obostrzenia sanitarne związane z epidemią koronawirusa. Fenomen sprzedaży i chęci bycia częścią widzewskiej rodziny trwa w najlepsze, a fani już z niecierpliwością czekają na wznowienie gry i kolejne spotkania w Sercu Łodzi! Dziękujemy, że jesteście z nami!

SYSTEM KARNETOWY WIDZEWA (SPRAWDŹ)


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Orzeł Parzęczew 02.05.2021

Widzew Łódź - Orzeł Parzęczew 02.05.2021

Tabela rozgrywek

4 Górnik Łęczna 48
5 ŁKS Łódź 47
6 Arka Gdynia 46
7 Widzew Łódź 40
8 Odra Opole 39
9 Sandecja Nowy Sącz 37
10 Miedź Legnica 37
Pełna tabela