Aktualności

Zachęcamy do wcześniejszego przyjścia na mecz

Z uwagi na olbrzymie zainteresowanie wejściówkami na spotkanie z Sokołem KONSPORT Aleksandrów Łódzki Widzew zwraca się z prośbą do kibiców o jak najwcześniejsze pojawienie się w Sercu Łodzi.

W Wielką Sobotę o godzinie 19:10 odbędzie się mecz na szczycie rozgrywek pierwszej grupy III ligi. Widzew Łódź podejmować będzie Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki. Aktualny lider zagra z najlepszym zespołem na półmetku, obecnie plasującym się na drugiej lokacie. Emocji sportowych tego dnia nie powinno więc zabraknąć.

Dlatego zachęcamy do jak najwcześniejszego przybycia na stadion, by od pierwszego gwiazdka wszyscy kibice mogli wspierać czerwono-biało-czerwonych i wyczekiwać bramek zdobywanych przez swoich ulubieńców. Zwracamy przy tym uwagę, że w poprzednim meczu ligowym, z Wartą Sieradz, Dario Kristo wynik meczu otworzył już w szóstej minucie, a na inaugurację wiosny w Sercu Łodzi Robert Demjan pokonał bramkarza rywali po zaledwie kwadransie gry.

Bramy stadionu otwarte będą już od 17:30. Nie chcemy, by ktokolwiek przegapił kolejne trafienia dla łodzian, a wielkie zainteresowanie meczem (niemal natychmiast po zwolnieniu miejsc bilety znikają z systemu) sprawia, że dostanie się na stadion w ostatniej chwili może być utrudnione. 

Informujemy również, że w dniu meczu odbiór biletów możliwy będzie w dwóch kasach stadionu przy al. Piłsudskiego 138 (kasa nr 2 czynna od 12:00 do 20:00 i kasa nr 3 od 16:00 do 20:00). W kasie numer 1, działającej od 16:00 przynajmniej do końca meczu, zlokalizowany będzie z kolei punkt informacyjny i biuro rzeczy znalezionych.

Do zobaczenia w Sercu Łodzi!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Słoneczny poniedziałek w Alanyi 17.02.202

Słoneczny poniedziałek w Alanyi 17.02.202

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela