Aktualności

Za nami widzewski TweetUp

We wtorek w Pubie&Restauracji "W Sercu Łodzi" odbył się pierwszy po dłuższej przerwie widzewski TweetUp z udziałem zarządu Widzew Łódź SA.

Spotkanie rozpoczęło się o godz. 18:00, a wzięło w nim udział ponad 20 kibiców, którzy mieli możliwość usłyszeć odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłości, problemów i kierunków rozwoju Klubu. Widzewscy twitterowicze dopytywali też o kwestie rozwoju infrastruktury treningowej, relacje Klubu z miastem, plany dotyczące struktur i strategii Widzewa.

Odpowiedzi udzielali prezes Mateusz Dróżdż i wiceprezes Michał Rydz, którzy zasiedli do stołu wspólnie z przybyłymi kibicami. - Zależy mi na budowaniu relacji z kibicami, a TweetUp jest jedną z możliwości dialogu ze środowiskiem. Nie unikamy odpowiedzi na trudne pytania, czasami popełniamy błędy, ale chcemy wyjaśniać powody takich, a nie innych decyzji podejmowanych w Klubie. Cieszę się, że podczas wtorkowego spotkania mogliśmy porozmawiać w miłej atmosferze, bo wszystkim nam zależy na dobru Widzewa - powiedział po spotkaniu prezes Mateusz Dróżdż.

- Miło było mi spotkać się z kibicami, którzy na co dzień aktywnie budują naszą społeczność. Pytania często nie były łatwe, ale jako członkowie zarządu Klubu chcemy prowadzić dialog z kibicami i nie unikać odpowiedzialności za podejmowane decyzję. Planujemy, by środowy Tweet Up był początkiem cyklicznych spotkań kibiców z przedstawicielami Klubu - mówił wiceprezes Michał Rydz.

Przypominamy, że kolejna okazja do spotkania z najważniejszymi osobami we władzach Widzewa Łódź nastąpi już w czwartek 30 września, o godz. 17:00, kiedy swoją premierę będzie miał najnowszy odcinek magazynu #Piłsudskiego138 z udziałem widzów. W programie władze Klubu i Akademii Widzewa przedstawią wizję rozwoju struktur. Do dyspozycji kibiców czterokrotnego mistrza Polski przygotowano 100 miejsc w kinie Helios.

Fani mogą zgłaszać chęć swojego udziału wraz z osobami towarzyszącymi w programie za pośrednictwem maila redakcja@widzew.com. W tytule wiadomości należy wpisać "#Piłsudskiego138".


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 28.11.2021 cz. II

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 28.11.2021 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 41
2 Widzew Łódź 38
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 ŁKS Łódź 29
Pełna tabela