Aktualności

Za nami piknik rodzinny w Rawie Mazowieckiej

W niedzielę 12 września odbył się piknik "Lato z Widzewem" organizowany przez fanklub Rawa Mazowiecka. Patronat honorowy nad imprezą objął Widzew Łódź.

Plenerowa impreza była pierwszym tak dużym wydarzeniem, które odbyło się w Rawie od czasu wybuchu pandemii koronawirusa. Piknik rozpoczął się o godz. 14:00 i potrwał do ok. godz. 18:00, a w tym czasie, mimo niepogody, przez teren imprezy przewinęło się ponad 2 tysiące osób.

Na mieszkańców czekało wiele atrakcji. Dmuchańce, darmowy catering, konkursy z nagrodami, a także stanowisko z gadżetami z oficjalnego sklepu Widzewa Łódź.  Jednym z głównych punktów wydarzenia była możliwość spotkania z dwoma młodymi piłkarzami Widzewa - Filipem Zawadzkim i Marcelem Buczkowskim. Zawodnicy w Rawie Mazowieckiej pojawili się w towarzystwie Marcina Tarocińskiego, spikera i rzecznika czterokrotnego mistrza Polski.

W imieniu władz Widzewa Łódź gratulujemy kibicom z Rawy Mazowieckiej udanej imprezy zorganizowanej dla społeczności lokalnej. Po raz kolejny udowodniliście, że Widzew jest wszędzie, a #PółPolski to My!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Polonia Warszawa (U-17) 18.09.2021

Widzew Łódź - Polonia Warszawa (U-17) 18.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela