Aktualności

Za nami kolejny tydzień w Widzew.FM

Echa starcia z GKS-em Jastrzębie, zapowiedź sezonu widzewskich amp futbolistów i wstęp do spotkania z Zagłębiem Sosnowiec - tak, w skrócie, minął tydzień audycji w oficjalnym radiu Widzewa Łódź.

W poniedziałek, w trakcie pierwszej audycji w minionym tygodniu, kibice mogli tradycyjnie posłuchać opinii na temat spotkania rozegranego w weekend. Widzewiacy pokonali gości z Jastrzębia 2:0, i to mimo gry w osłabieniu. Gośćmi Marcina Tarocińskiego i Marcina Łagiewskiego byli Marcin Broniszewski i Mateusz Michalski. Na dokładkę, Marcin Stanisławski z Widzew Łódź Futsal podsumował wystep swoich podopiecznych w meczu z AZS UG Gdańsk.

Widzew znów zwycięski! [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM] [SPOTIFY]

Wtorkowy program "Witamy w Klubie" poświęciliśmy na podsumowanie 22. kolejki Fortuna 1 Ligi oraz analizę gry czerwono-biało-czerwonych. Na antenie, razem z prowadzącym Jakubem Dyktyńskim, pojawili się Samuel Szczygielski z portalu "Meczyki.pl" oraz Bartosz Jankowski z "TuŁódź.pl".

22. kolejka w ocenie dziennikarzy sportowych. [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM] [SPOTIFY]

W najnowszej odsłonie magazynu "Gramy z Biznesem" Marcin Tarociński przepytał prof. Arkadiusza Adamczyka, dyrektora firmy Łukasiewicz. Tematem programu był stan stóp młodych piłkarzy z Akademii Widzewa.

Wtorkowe przedpołudnie, czyli... "Gramy z Biznesem"! [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM] [SPOTIFY]

W środę na kibiców czekał widzewski poranek z klubowymi amp futbolistami. Trener drużyny Rafał Chorąży i bramkarz Mateusz Kowalczyk opowiedzieli o tworzeniu zespołu, przezwyciężonych trudnościach organizacyjnych, ostrej selekcji oraz celach na zbliżający się sezon Amp Futbol Ekstraklasy.

Co słychać w drużynie Widzew Łódź Amp futbol? [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM] [SPOTIFY]

Czwartkowa audycja "Witamy w Klubie" to już wstęp do spotkania 23. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym Widzew Łódź zmierzy się na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec. O aktualnej postawie swojego zespołu opowiedział Łukasz Matusiak, asystent trenera Kazimierza Moskala. Drugim gościem prowadzącego program Marcina Tarocińskiego był Marek Citko, legenda Widzewa i były reprezentant Polski, który skomentował przebieg środowego spotkania "Biało-Czerwonych" z reprezentacją Anglii.

Sygnały z obozu rywali i mecz reprezentacji w oku Marka Citki. [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM] [SPOTIFY]

Na koniec tygodnia, w studiu Widzew.FM pojawiło się trio prowadzących: Marcin Tarociński, Marcin Łagiewski i Jakub Dyktyński, którzy wspólnie przeanalizowali sytuację Widzewa przed najbliższym meczem ligowym, a także innymi spotkaniami nadchodzącej kolejki.

Trzech tenorów... czyli zapowiedź meczu z Zagłębiem. [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM] [SPOTIFY]

Przed południem na kibiców czekała ostatnia premiera tego tygodnia. Audycja "Widzewskie Fankluby", poświęcona kibicom Widzewa z Łowicza.

Wierni kibice na zakończenie tygodnia w klubowym radiu. [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM] [SPOTIFY]


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice 09.04.2021

Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice 09.04.2021

Tabela rozgrywek

1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 47
2 Górnik Łęczna 44
3 ŁKS Łódź 43
4 GKS Tychy 41
5 Radomiak Radom 40
6 Widzew Łódź 35
7 Arka Gdynia 35
Pełna tabela