Aktualności

Z Radomiakiem w Mikołajki

W mikołajkową środę piłkarze Widzewa zmierzą się w sparingu z drużyną Radomiaka Radom w ramach roztrenowania po rundzie jesiennej.

Ekipa rywala zajmuje czwarte miejsce w tabeli rozgrywek II ligi, mając na koncie 34 punkty. Do trzeciej lokaty, która daje już bezpośrednią promocję do Nice I ligi piłkarze trenera Jerzego Cyraka tracą dwa "oczka". Taka sytuacja nie miałaby miejsca, gdyby nie porażka w ostatniej kolejce rundy jesiennej na własnym boisku z Siarką Tarnobrzeg 1:2. Potknięcie zielono-biało-zielonych wykorzystała Warta Poznań, która w tej samej serii spotkań pokonała u siebie Legionovię 2:0, spychając radomian z podium.

Dla obu stron nadchodzący mecz będzie dobrą okazją do przetestowania zawodników szukających swojej szansy na angaż. We wtorek w Gutowie Małym na treningu stawili się dwaj młodzi bramkarze: Klaudiusz Kurek z Wisły Płock oraz podstawowy bramkarz Widzewa U-19, Adam Uszyński. W dniu spotkania spodziewani są także kolejni testowani piłkarze.

Środowy sparing dla obu ekip jest równocześnie ostatnim meczem przed zakończeniem okresu roztrenowania. Piłkarze Widzewa rozjadą się do domów po treningu zaplanowanym na 8 grudnia. Dzień wcześniej swoje zajęcia w tym roku zakończą zawodnicy Radomiaka. Ponownie do pracy zespołowej gracze Franciszka Smudy wrócą 15 stycznia.

Transmisję ze środowego meczu przeprowadzi WidzewTV.

Gutów Mały
Widzew Łódź - Radomiak Radom, 6.12.2017, godz. 12:00
Transmisja "na żywo" -> [LINK]


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Polska - Serbia (U21) 15.10.2019

Polska - Serbia (U21) 15.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela