Aktualności

Wznowienie sprzedaży karnetów w środę o 12:00

Z uwagi na problemy techniczne w poniedziałek wieczorem wstrzymano drugi etap sprzedaży karnetów. Jego ponowne uruchomienie nastąpi 10 lipca w samo południe.

Problem dotyczył 35 osób, w przypadku których system zaakceptował rezerwację karnetów na miejsce, które chwilę wcześniej zakupione zostało przez innego użytkownika. W związku z tym klub musiał nie tylko wprowadzić poprawki techniczne, ale też znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie dla osób, które zarezerwowały niedostępne już karnety. We wtorek udało się dokonać niezbędnych zmian i porozumieć z wszystkimi nabywcami problematycznych karnetów.

Proces sprzedaży zostanie wznowiony w środę 10 lipca o 12:00. Od południa możliwe będzie przedłużenie karnetów ze zmianą miejsca przez system elektroniczny oraz w kasie nr 2 stadionu przy al. Piłsudskiego 138. Zmiany drogą elektroniczną dokonać będzie można do poniedziałku 15 lipca - do końca dnia (https://widzew.com/web/bilety/karnety).

Prosimy jednocześnie wszystkie osoby, które przedłużały karnety ze zmianą miejsc, a nie dokonały od razu płatności, o zalogowanie się do systemu i sprawdzenie czy ich zamówienia są zgodne z dokonanymi rezerwacjami. Jakiekolwiek niezgodności i problemy zgłaszać należy drogą elektroniczną na: karnety@widzew.com. Terminy płatności zamówień, które wygasały wczoraj po wyłączeniu systemu, zostały przedłużone, tak aby umożliwić płatność za zamówienia złożone wcześniej. 

Przypominamy również, że za pomocą systemu elektronicznego i w stacjonarnie w kasie nie ma możliwości zamiany dotychczasowych miejsc na te na trybunie D. W ich sprawie kontaktować należy się z fanklubami Widzewa.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Warta Sieradz - Widzew Łódź 20.07.2019

Warta Sieradz - Widzew Łódź 20.07.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela