Aktualności

Wyzwanie prezesa Bońka przyjęte!

Zbigniew Boniek rzucił wyjątkowe wyzwanie prezesowi Widzewa, Przemysławowi Klementowskiemu. Na odpowiedź długo czekać nie trzeba było.

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, w przeszłości znakomity piłkarz reprezentacji Polski, Widzewa Łódź, Juventusu Turyn czy AS Roma, w piątek postanowił rzucić wyzwanie sternikowi RTS. Przy pomocy Twittera Zbigniew Boniek nominował Przemysława Klementowskiego do nabycia dowolnej ilości karnetów fundowanych. Prezes Widzewa odpowiedział niemal natychmiast.

- Jestem zaszczycony, że Zbigniew Boniek osobiście rzucił mi wyzwanie. Idea karnetu fundowanego to piękna sprawa i cieszę się, że prezes PZPN włączył się w akcję jej promowania i nie tylko sam planuje kupić karnety, ale też postanowił wywołać lawinę, która, miejmy nadzieję, pozwoli osiągnąć rekordowy w skali całego kraju wynik sprzedaży karnetów, umożliwiając jednocześnie oglądanie meczów Widzewa na nowoczesnym stadionie spragnionej wielkiego futbolu młodzieży z Łodzi i okolic - wyjaśnił Klementowski, który zadeklarował, że w najbliższym możliwym czasie podejmie wyzwanie. Z naszych informacji wynika, że na kilku karnetach na pewno się nie skończy, a i kolejne osoby związane z widzewskim środowiskiem mogą spodziewać się nominacji.

Karnety fundowane to forma wsparcia klubu i innych kibiców Widzewa. Wejściówki te są przekazywane dzieciom i młodzieży do lat 16 w formie biletów na każde spotkanie u siebie. Listę dzieci i młodzieży przekazują klubowi przed każdym meczem stowarzyszenia kibiców Widzewa.


Liczba sprzedanych karnetów:

15310

Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

U19 : Badania FMS

U19 : Badania FMS

Tabela rozgrywek

1 ŁKS Łódź 47
2 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 42
3 Legia II Warszawa 36
4 Widzew Łódź 35
5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 34
6 Pelikan Łowicz 32
7 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 29
Pełna tabela