Aktualności

Wytwórnia Parkietów DĄBEX wspiera Widzew

Widzew Łódź zyskał nowego partnera. Firma DĄBEX nawiązała współpracę z klubem i będzie promować swoją działalność na stadionie przy alei Piłsudskiego 138.

Logotyp firmy znajdzie się m.in. na banerach przy murawie, koronie stadionu i telebimach na stadionie miejskim, na którym swoje mecze rozgrywają piłkarze Widzewa.

Wytwórnia Parkietów DĄBEX to wiodący polski producent podłóg drewnianych w Europie. Firma łączy tradycje rodzinne z nowymi technologiami i dzięki temu potrafi sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów w zakresie designu.

- Bardzo cieszymy się, że możemy wspierać działalność Widzewa. Nasza firma to rodzinna tradycja, więc chętnie wspieramy piłkarskie tradycje, które przez lata budowane były w Łodzi. Dodatkowego smaczku dodaje fakt, że będziemy mogli rywalizować z naszym rywalem rynkowym Finishparkietem również na płaszczyźnie sportowej. Nasza branżowa rywalizacja jest dość wyrównana, ale liczę, że w kwestii sportowej to my i Widzew będziemy górą - mówi Karol Kosicki z firmy DĄBEX.

Pieczętując nieustanny rozwój, firma otworzyła nowy salon w Łodzi przy ulicy Wydawniczej 1/3, który charakteryzuje się bogatą ekspozycją podłóg drewnianych.

- Nasi profesjonalni doradcy pomogą klientom w wyborze odpowiedniej podłogi, a także ułatwią podjęcie trafnej decyzji przy tak ważnym zakupie, jakim niewątpliwie jest zakup podłogi drewnianej - zapewnia Kosicki.

Produkty firmy zachwycają przez długie lata, dodając uroku oraz ciepła wszystkim wnętrzom i tworząc w pomieszczeniach niepowtarzalny klimat.

Szczegółowa oferta firmy po adresem: http://www.parkietydabex.pl/pl

*****

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Sokół Ostróda - Widzew Łódź (Wokół Meczu) 18.06.2018

Sokół Ostróda - Widzew Łódź (Wokół Meczu) 18.06.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 74
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 74
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 66
4 Polonia Warszawa 62
5 Olimpia Zambrów 56
6 Kaczkan Huragan Morąg 54
7 Ursus Warszawa 53
Pełna tabela