Aktualności

Wypowiedzi trenerów po meczu ze Stalą Głowno

Widzew pewnie pokonał 5:1 Stal Głowno. Oto, jak skomentowali spotkanie trenerzy obu zespołów na pomeczowej konferencji prasowej, podsumowującej ten mecz.

Marek Pawlak (trener Stali Głowno): Przede wszystkim chciałem pogratulować Marcinowi pierwszych punktów w roli trenera RTS. Jeżeli chodzi o ocenę mojego zespołu, to na pewno zaważyły pierwsze minuty gry. Zawodnicy byli zbyt spięci. Straciliśmy dwie bramki w ciągu czterech minut. Zadowolony mogę być tylko z pierwszej połowy, dopóki jeszcze fizycznie wyglądaliśmy nie najgorzej. Widzew przeważał pod każdym względem – szybkościowym, fizycznym i na pewno mądrością gry. Wygrał na pewno zasłużenie.

Marcin Płuska (trener Widzewa): Mój zespół bardzo dobrze wszedł w mecz, czego konsekwencją były szybko zdobyte dwie pierwsze bramki. Po tych dwóch bramkach nastąpiło za duże rozluźnienie w naszych szykach, w konsekwencji straciliśmy bramkę. Od momentu stracenia bramki do końca pierwszej połowy nasze akcje były rwane, nie zazębiały się. Jeśli chodzi o drugą połowę, to pozmienialiśmy trochę w szatni, uspokoiliśmy grę, częściej zmienialiśmy orientację gry z prawej na lewą stronę. Rozegraliśmy dobre spotkanie, choć bardzo byliśmy nieskuteczni w dniu dzisiejszym.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Tabela rozgrywek

6 Górnik Łęczna 56
7 Miedź Legnica 51
8 Odra Opole 49
9 Widzew Łódź 46
10 Sandecja Nowy Sącz 45
11 Chrobry Głogów 44
12 Korona Kielce 41
Pełna tabela