Aktualności

Wypowiedzi trenerów po meczu Widzew - Znicz

Trenerzy obu zespołów skomentowali mecz 34. kolejki pomiędzy Widzewem Łódź a Zniczem Pruszków. Ostatni mecz w sezonie 2019/20 zakończył się porażką widzewiaków 0:1, ale pomimo przegranej łodzianie awansowali do I ligi..

Marcin Kaczmarek (Widzew):

To był mecz, który przebiegał w całości pod nasze dyktando, ale nie potrafiliśmy wykorzystać swoich sytuacji, momentami waląc głową w mur. Znicz zagroził nam raz i zdobył po tej akcji bramkę. Później w nasze szeregi wkradła się nerwowość, bo wiedzieliśmy jak ważne jest to dla nas spotkanie. Brakowało nam ostatniego podania, nie pamiętam spotkania, w którym mielibyśmy tyle dośrodkowań. Nie zmienia to faktu, że przegraliśmy i nie tak chcieliśmy awansować do I ligi. Jest mi przykro, że nie zdołaliśmy wygrać i uradować naszych kibiców, ale Widzew zrealizował swój cel, jest w I lidze i nikt mu tego nie zabierze.

Artur Węska (Znicz):

Komentarz do meczu jest krótki. Wygraliśmy mecz i utrzymaliśmy się w lidze. Przyjechaliśmy z konkretnym planem na to spotkanie i udało się go wykonać w stu procentach. Gratuluję swoim zawodnikom, którzy pokazali charakter i jakość piłkarską. Gratuluję Widzewowi awansu, bo to klub z wielkimi tradycjami. Szkoda, że awans wywalczył w takich okolicznościach.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela