Aktualności

Wypowiedzi trenerów po meczu Widzew - Stomil

Trenerzy obu zespołów skomentowali przebieg sobotnich zawodów pomiędzy Widzewem Łódź a Stomilem Olsztyn. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla gospodarzy.

Enkeleid Dobi (Widzew):

Potrzebowaliśmy tych trzech punktów i mamy je dzięki ciężkiej pracy, konsekwencji i koncentracji. Jestem wdzięczny drużynie, bo Stomil jest groźnym zespołem, który czyhał, by wykorzystać nasz błąd. Dziękuję zawodnikom, bo pokazali charakter. Zrealizowaliśmy na dobrym poziomie postawione założenia przedmeczowe.

Szukaliśmy odpowiedniego leku na nasze bolączki i boisko pokazało, że to się udało. Wygraliśmy i zasłużyliśmy na to. Ciągle szukamy odpowiednich rozwiązań na boisku. Okno transferowe trwa do 5 października, dlatego nie wykluczam, że jeszcze się wzmocnimy.

Adam Majewski (Stomil):

Przyjechaliśmy tutaj z nastawieniem, by zaatakować Widzew wysokim pressingiem na połowie przeciwnika. To się nie udało, a brak utrzymania się przy piłce i strach w początkowej fazie meczu były głównymi przyczynami porażki. Widzew nas nie zaskoczył. Wiedzieliśmy, że rywale po porażce w meczu derbowym będą chcieli wyjść wysoko i zrehabilitować się przed swoją publicznością. To się udało, stąd wynik. Mamy młody zespół, który nie wytrzymał presji. Potrzebujemy czasu, bo doświadczenia nie można kupić.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela