Aktualności

Wypowiedzi trenerów po meczu Widzew - Stal

Trenerzy obu zespołów skomentowali wydarzenia w trakcie meczu 32. kolejki II ligi pomiędzy Widzewem Łódź i Stalą Stalowa Wola. Gospodarze pewnie wygrali to spotkanie 3:0.

Marcin Kaczmarek (Widzew):

Myślę, że taki mecz był nam bardzo potrzebny, biorąc pod uwagę to, co działo się w ostatnim czasie. Kibice mieli uzasadnione pretensje, dlatego cieszę się, że po dobrym spotkaniu w Katowicach przyszedł wygrany mecz ze Stalą. Było dziś widać determinację w naszej grze, ale przed nami dwa kolejne, trudne spotkania. Nasza drużyna jest dobrze przygotowana do sezonu, a to, że straciliśmy punkty w poprzednich spotkaniach jest tematem na oddzielną analizę. Teraz skupiamy się na kolejnych meczach, by je wygrać i awansować do I ligi.

Szymon Szydełko (Stal):

Spotkały się dziś dwie drużyny. Jedna nie wysiadła z autokaru, a druga wyglądała, jakby wpadła do kociołka Panoramixa. Widziałem Widzew w wielu relacjach wideo, ale tak dobrze przygotowanych motorycznie zawodników gospodarzy do tej pory nie widziałem. Szkoda, bo dziś kilkukrotnie widziałem, jak moi zawodnicy cierpią, nie mogąc nadążyć za przeciwnikami. Widzew w dotychczasowych meczach nie grał tak dobrze. Różnica klas pozbawiła nas argumentów do gry w piłkę.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela