Aktualności

Wypowiedzi trenerów po meczu Widzew Łódź - Korona Kielce

Widzew Łódź pokonał w zaległym meczu 16. kolejki Fortuna 1 Ligi Koronę Kielce 2:0 po bramkach Pawła Tomczyka i Piotra Samca-Talara. Sobotnie spotkanie ocenili szkoleniowcy obu zespołów.

Maciej Bartoszek (trener Korony Kielce):

Spotkanie można by podsumować w taki sposób, że byliśmy stroną przeważającą, utrzymywaliśmy się przy piłce, konstruowaliśmy akcje, ale niewiele z tego wynikało. Brakowało nam dokładności w ostatnim podaniu i dania napastnikom szansy do oddania strzału. Mój zespół trochę mnie dziś zawiódł, nie wyglądaliśmy tak, jak sobie to wyobrażałem. Nie wiem, czy to presja pierwszego meczu. Widzew był konkretniejszy, strzelił dwie bramki i o ten element był lepszy, a w piłce wygrywa ten, kto strzela ich więcej.

Enkeleid Dobi (trener Widzewa Łódź):

Bardzo potrzebowaliśmy tych 3 punktów. Ten mecz kosztował nas dużo zdrowia, chłopaki zasługują po nim na szacunek. Pomimo przewagi Korony to my zdobywaliśmy bramki, a mogło być ich jeszcze więcej. Mierzyliśmy się jednak z bardzo mocnym przeciwnikiem, który będzie groźny w lidze. Robimy swoje, mamy własną koncepcję gry. Widać już elementy, nad którymi pracujemy, chociaż jeszcze nie wszystkie. Najważniejsze były dzisiaj trzy punkty, ale mamy też zero z tyłu, a bramki zdobyli dwaj nowi zawodnicy, co też na pewno cieszy. Nie był to łatwy mecz, ale ciężka praca się nam opłaciła. Boisko wszystko weryfikuje. Nasza praca, również skauting, będą procentować. Nowi zawodnicy dają nam na boisku dużo pewności.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 01.03.2021

Trening 01.03.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 27
8 Odra Opole 24
9 Puszcza Niepołomice 23
10 Widzew Łódź 23
11 Chrobry Głogów 22
12 Korona Kielce 21
13 Stomil Olsztyn 20
Pełna tabela