Aktualności

Wypowiedzi trenerów po meczu Widzew - Legionovia

Trenerzy obu zespołów skomentowali mecz 25. kolejki II ligi pomiędzy Widzewem Łódź a Legionovią Legionowo, przegranym przez gospodarzy 1:2.

Marcin Kaczmarek (Widzew):

Ciężko powiedzieć coś dobrego po takim meczu. Ubolewam nad tym, że po raz kolejny po wznowieniu rozgrywek graliśmy w tak fatalnym stylu i przegraliśmy. Nie wiem, czy wszyscy zawodnicy zdają sobie sprawę z tego, o co toczy się walka w Widzewie. Jestem bardzo rozczarowany tym, że przy prowadzeniu 1:0 wychodzimy na drugą połowę i oddajemy całkowicie inicjatywę rywalowi, bo doświadczenie naszego zespołu powinno być naszym atutem. Ciężko mi na gorąco odnieść się do wydarzeń na boisku. Mogę tylko w swoim imieniu oraz drużyny przeprosić kibiców, bo oglądać dwie nasze porażki na własnym stadionie jest niedopuszczalne.

Patrzę na to, co przed nami, bo wszystko jest jeszcze do wygrania, ale wiele musi się zmienić. Jeśli chcemy punktować, nie możemy przechodzić do porządku dziennego nad takimi spotkaniami, jak dziś. Biorę odpowiedzialność na siebie i nie będę jej unikał. Podkreślę jednak, że takie niepowodzenia mnie mobilizują i nie zamierzam się poddawać.

Bogdan Jóźwiak (Legionovia):

Graliśmy z faworytem do wygrania ligi, ale nie chcieliśmy się w tym meczu tylko bronić. Przez pierwsze 30 minut moja drużyna realizowała świetnie postawione założenia, bo Widzew nie zdołał nawet uderzyć w stronę naszej bramki. Gol dla gospodarzy wpadł z niczego i obawiałem się reakcji zespołu, ale moja drużyna zaskoczyła mnie swoją ogromną determinacją w końcówce. Wierzyliśmy w to, że możemy osiągnąć remis, a ostatecznie udało się wygrać.

Cieszymy się chwilą, bo nasza sytuacja w tabeli jest bardzo słaba, ale chcemy pokazywać się z jak najlepszej strony. Grając w Widzewie czułem się bardzo dobrze, ale zawsze oddaję całe serce zespołowi, który prowadzę.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela