Aktualności

Wypowiedzi trenerów po meczu Widzew - Lech II

Trenerzy obu zespołów skomentowali wydarzenia boiskowe w trakcie meczu pomiędzy Widzewem Łódź a Lechem II Poznań, zakończonego zwycięstwem łodzian 3:2

Marcin Kaczmarek (Widzew):

Dla nas było bardzo ważne, by pokazać kibicom, że ta drużyna ma charakter, walczy i zrobi wszystko, by awansować do I ligi. Zaczęliśmy nieźle, ale rzut karny wyprowadził nas z równowagi i pozwolił Lechowi zdobyć drugą bramkę. Gol kontaktowy i wiele dobrych słów w szatni spowodowało, ze wygraliśmy ten mecz. Bardzo się ciesze się, że udało się wygrać, bo nie jest łatwo ostatecznie zwyciężyć, przegrywając wcześniej 0:2.

Zawsze podkreślałem, że piłka nożna jest dla kibiców. Mimo że stadion nie był wypełniony, to było czuć, że fani nas niosą. Mamy przed sobą siedem finałów i już przygotowujemy się do pierwszego z nich.  Będziemy mieli kilka ubytków kadrowych, ale dziś chciałbym nacieszyć się ze zwycięstwa, bo jest z czego.

Rafał Ulatowski (Lech II):

Kluczowym momentem spotkania okazała się 45. minuta, kiedy nie udało nam się doprowadzić dwubramkowego prowadzenia do przerwy. Widzew się rozpędził, a efekty widzieliśmy w drugiej połowie. Mieliśmy dobre momenty, chcieliśmy wychodzić do kontrataków, ale daliśmy się stłamsić doświadczonym rywalom. Warto wyróżnić Marcin Robaka, który sprawiał nam bardzo dużo problemów. Był wszędzie i myślę, że dzięki niemu Widzew wygrał mecz.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela