Aktualności

Wypowiedzi trenerów po meczu Raków - Widzew

Trenerzy obu zespołów skomentowali sobotni mecz kontrolny pomiędzy Rakowem a Widzewem, zakończony remisem 2:2.

Enkeleid Dobi:

Pozytywnie oceniam spotkanie z Rakowem. Daliśmy zagrać dwóm składom i zrealizowaliśmy cele przedmeczowe, które mają procentować w przyszłości i wskazać nam mankamenty w naszej grze. Szkoda straconych dwóch bramek, dlatego musimy pracować nad konsekwencją w defensywie. To jest taki poziom, że każdy zawodnik musi wyciągać wnioski i dostosowywać się do wysokiego poziomu.

Dziś widziałem w naszym wykonaniu dwie dobre połowy i jestem zadowolony z naszej postawy na tle rywala z ekstraklasy. Mamy drużynę, która cały czas się rozwija, a dziś każdy z piłkarzy wykonał postawione mu zamierzenia.

Nie jesteśmy jeszcze w stanie określić, ile potrwa przerwa Mikulicia. Jest nam ogromnie przykro, bo to chłopak, który posiada ogromny potencjał i rozkręcałby się z każdym spotkaniem. Wierzę, że kontuzja nie będzie poważna.
 

Goncalo Feio (II trener Rakowa Częstochowa):

Ten mecz dał nam możliwość utrzymania rytmu meczowego. Widzew należy pochwalić za swoje zorganizowanie, agresję w grze i bardzo dobre warunki postawione nam w trakcie spotkania. Sparing był możliwością obejrzenia naszych zawodników, ocenienia ich rozwoju i wykonanie kolejnego elementu naszej pracy.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela