Aktualności

Wypowiedzi trenerów po meczu z MLKS Motorem Lubawa

Po meczu z Motorem Lubawa odbyła się konferencja prasowa. Zobaczcie, co mieli do powiedzenia trenerzy obu zespołów.

Arkadiusz Metz (MLKS Motor Lubawa): Nie efektywność, ale skuteczność jest ważna. Straciliśmy kolejne trzy punkty u siebie. Mamy trudny początek ligi, wcześniej z Pelikanem Łowicz, dzisiaj z Widzewem Łódź. Samą walką punktów się nie zrobi - trzeba mieć trochę szczęścia i wykorzystać sytuacje, które przeciwnik daje. Byliśmy słabszą piłkarsko drużyną, popełniliśmy dwa błędy, po których straciliśmy bramki. Stało się, ale będziemy pracować, by było lepiej. Moi zawodnicy dają dużo od siebie i w każdym meczu będą, będzie zaangażowanie. Poziom ligowy jest wysoki.

Marcin Płuska (RTS Widzew Łódź): Najważniejsze dla nas jest kolekcjonowanie punktów. Dzisiaj nie graliśmy pięknie dla oka, ale zdobyliśmy kolejne ważne trzy punkty. Udanie rozpoczęliśmy rozgrywki ligowe. Zdajemy sobie sprawę, że popełniamy błędy w niektórych fazach spotkania. Będziemy nad tym pracować. Mieliśmy dwie nierówne połowy, ale zamknęliśmy wynik w przeciągu dziesięciu minut. Później mogliśmy kontrolować mecz. Nie każde spotkanie da się zakończyć efektowanie. Zawsze inne drużyny będą bardziej mobilizować się na nas, na Widzew. Najważniejsze są trzy puntky. Jesteśmy rozliczani z wygranych i dzisiaj tego dokonaliśmy.

Princewill Okachi grał w dniu dzisiejszym w drużynie rezerw, był to nasz błąd komunikacyjny. We wtorek stawia się na treningu i walczy o miejsce w kadrze. Dysponujemy bardzo szeroką kadrą zawodników, więc w środowym meczu Pucharu Polski swoją szansę dostaną piłkarze, którzy grali mniej lub wcale. Dzisiejsze zwycięstwo dedykujemy kibicom, którzy na mecz niestety nie dojechali w takiej liczbie, w jakiej się wybrali. 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 GKS Tychy 22
4 Miedź Legnica 21
5 Arka Gdynia 20
6 Sandecja Nowy Sącz 19
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
Pełna tabela