Aktualności

Wypowiedzi trenerów po meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Widzew Łódź

Szkoleniowcy obu zespołów byli zgodnie co do oceny przebiegu piątkowego spotkania, w którym gospodarze pokonali łodzian 2:0.

Enkeleid Dobi (trener Widzewa Łódź):

Ocena meczu jest prosta. Bruk-Bet wygrał zasłużenie. Należą mu się za to zwycięstwo gratulacje. Trzeba przyznać szczerze i obiektywnie, że graliśmy dzisiaj z bardzo dobrą drużyną. Pokazała to przede wszystkim pierwsza połowa. Pretensje możemy mieć tylko do samych siebie. Rywal zasłużył na duży szacunek. Przygotowaliśmy sobie ten mecz inaczej, ale myślę, że mogę pochwalić swoją drużynę za drugą połowę, bo stawiliśmy w niej czoła gospodarzom. Nasza gra wyglądała już dużo lepiej niż przed przerwą. Pierwsza część spotkania mogła się skończyć równie dobrze wynikiem 2:0 czy 3:0, ale nie stało się tak między innymi dzięki dobrej postawie naszego bramkarza. Ten mecz to dla nas bardzo ważna nauka i lekcja. Niestety do domu wracamy bez punktów.

Mariusz Lewandowski (trener Bruk-Bet Termaliki Nieciecza):

Cieszymy się przede wszystkim ze zwycięstwa i trzech punktów. Wiedzieliśmy o tym, że będzie to ciężkie spotkanie i takie też było. W pierwszej połowie graliśmy zdecydowanie lepiej, mieliśmy sytuacje, żeby podwyższyć wynik i spokojniej grać w drugiej. Kreowaliśmy okazje, dobrze zarządzaliśmy przestrzeniami na boisku. W pierwszych 10-15 minutach po przerwie pojawiło się w naszych poczynaniach trochę nerwowości i błędów indywidualnych. Później udało nam się to uporządkować. Z dobrej strony pokazali się zmiennicy, którzy chcieli pomóc i dali zespołowi jakość. To zawsze cieszy. Teraz trzeba to spotkanie dobrze przeanalizować zobaczyć, gdzie popełniliśmy błędy i odpowiednio przygotować się do ciężkiego wyjazdowego meczu z Puszczą w Niepołomicach.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 16.05.2021

Widzew Łódź - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 16.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 43
9 Chrobry Głogów 42
10 Widzew Łódź 41
11 Sandecja Nowy Sącz 40
12 Korona Kielce 38
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela