Aktualności

Wypowiedzi po meczu ze Zjednoczonymi Bełchatów

Widzew poniósł w sobotę trzecią porażkę z rzędu, ulegając drużynie Zjednoczonych Bełchatów 0:1. Po zakończeniu spotkania głos zabrali trenerzy obu drużyn - Marcin Płuska oraz Jacek Popek.
Marcin Płuska (trener Widzewa Łódź): Był to typowy mecz walki. W całym spotkaniu widzieliśmy, że zawodnicy dawali z siebie wszystko, wręcz kości trzeszczały. Początek spotkania wyglądał całkiem nieźle w naszym wykonaniu. Udało nam się stworzyć kilka sytuacji, lecz zabrakło wykończenia. Straciliśmy piłkę na połowie rywala, udało ją się odebrać dopiero na swojej. Zaowocowało to rzutem wolnym, wrzutką i bramką. Po utracie gola, tak jak się spodziewałem, zespół z Bełchatowa cofnął się. My próbowaliśmy stworzyć zagrożenie, lecz bezskutecznie. Zaangażowanie, postawa w szatni i po meczu udowodniły, że każdy dał z siebie wszystko. Musimy jednak punktować, jeżeli chcemy grać o najwyższe cele.

Jacek Popek (trener Zjednoczonych Bełchatów): Przede wszystkim, chciałbym podziękować swoim zawodnikom za postawę oraz zaangażowanie w dzisiejszym spotkaniu. Zrealizowaliśmy cele postawione przed tym meczem i tak ułożyło nam się ono tak jak planowaliśmy. Zdobyliśmy gola po stałym fragmencie gry, następnie cofnęliśmy się i czekaliśmy na swoje szansę z kontrataków. Mieliśmy jeszcze kilka okazji, lecz zabrakło nam ostatniego podania. Sądzę, że jak na mecz IV-ligowy, oglądaliśmy bardzo ciekawe spotkanie.

Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening w zimowej scenerii 16.01.2018

Trening w zimowej scenerii 16.01.2018

Tabela rozgrywek

1 Sokół Aleksandrów Łódzki 37
2 Widzew Łódź 35
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 33
4 Huragan Morąg 30
5 Ursus Warszawa 28
6 Victoria Sulejówek 28
7 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 28
Pełna tabela