Aktualności

Wypowiedzi po meczu z Sokołem Aleksandrów

Dość krótko wypowiedzieli się po meczu szkoleniowcy obu ekip. Zadowolony na konferencji mógł być jednak tylko Franciszek Smuda.

Franciszek Smuda (trener Widzewa): Słyszałem z opowiadań, że dla Widzewa Aleksandrów to trudny teren. Widzew miał w zwyczaju przegrywać tu wyjazdowe spotkania. Chciałem jednak, by zespół uwierzył w siebie i przełamał złą passę na wyjazdach. To na pewno nie był dla nas spacerek. Po niestrzelonym rzucie karnym wiele myśli chodziło mi po głowie. Drużyna pokazała jednak, że ma charakter i była żądna zwycięstwa.

Piotr Kupka (trener Sokoła): Gratuluję zwycięstwa Widzewowi. Jeżeli ktoś jutro weźmie gazetę do ręki i zobaczy wynik oraz to, że Widzew nie wykorzystał rzutu karnego, to pomyśli, że był to łatwy mecz dla łodzian. Tymczasem nasi rywale przez 70 minut mieli problem, żeby stworzyć sobie sytuacje pod naszą bramką. Jestem dumny ze swoich zawodników, wielu z nich przed meczem było jeszcze w pracy, a mimo to dali z siebie wszystko. Jestem przekonany, że po tym meczu nasza siła nie spadnie, ale będzie jeszcze większa.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening wieczorny 17.10.2019

Trening wieczorny 17.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela