Aktualności

Smuda: Nie można za bardzo zachwycać się tymi zwycięstwami

Szkoleniowiec gości uznał wyższość drużyny Widzewa. Tymczasem Franciszek Smuda nadal dostrzega wiele aspektów do poprawy w grze swojego zespołu.


Paweł Sobolewski (trener MKS-u Ełk): Cóż ja mogę powiedzieć po takiej porażce. Spodziewaliśmy się trudnego meczu. Zrobiliśmy wszystko do 55. minuty, żeby na dobrą sprawę przeszkadzać w grze rywalowi. Byliśmy zdecydowanie słabszym zespołem. Gratulujemy zwycięstwa. Wiemy jednak na co nas stać. Będziemy szukać punktów w kolejnych meczach. Życzę Widzewowi powodzenia i awansu.

Franciszek Smuda (trener Widzewa): Na pewno nie było nam łatwo do 55. minuty. Stworzyliśmy bardzo mało sytuacji pod bramką gości. MKS był dobrze poukładany i ciężko było ich "rozklepać", dlatego też nie padł żaden gol przed przerwą. Po zdobyciu pierwszej bramki, kibice dołożyli swoje i strzeliliśmy kolejne gole. Nie można się za bardzo zachwycać tymi zwycięstwami. Wszyscy wiemy, że musimy poprawić jeszcze masę błędów, aby ta gra była pewniejsza. Wiele zawodników stara się by tak było. Dzisiaj chociażby Adam Radwański rozegrał wyśmienite spotkanie. To jest przykład, że z meczu na mecz, każdy poprawia błędy. Jeśli będziemy popełniać ich mniej, to będziemy łatwiej wygrywać.

Daniel Świderski (piłkarz Widzewa): Spodziewaliśmy się trudnego spotkania i ten mecz taki był. Szkoda, że w pierwszej połowie nie udało się zdobyć bramki. Na drugą wychodziliśmy z założeniem, że musimy zdobyć gola. To, że padła jedna bramka, a potem kolejne, to pozostaje być jedynie zadowolonym.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela