Aktualności

Wypowiedzi po meczu z ŁKS-em Łomża

Widzew odniósł kolejne ligowe zwycięstwo. Zadowolenia z tego faktu nie krył szkoleniowiec łodzian Przemysław Cecherz.

Mateusz Miłoszewski (trener ŁKS-u Łomża)

Przyjechaliśmy do Łodzi po punkty i uważam, że mogliśmy je zdobyć. Niestety liczy się to, co wpada do siatki. Widzew był skuteczny, szybko wykorzystał nasze błędy i w pierwszych minutach ustawił sobie mecz. Chwała moim zawodnikom, że od razu po przerwie wrócili do tego spotkania – próbowaliśmy do końca odwrócić losy meczu, ale niestety się nie udało. Chciałbym też podziękować naszym kibicom, którzy licznie przyjechali do Łodzi i wspierali nas, co dodawało całej drużynie otuchy.

Przemysław Cecherz (trener Widzewa)

Zasłużyliśmy na to zwycięstwo pod każdym względem. Spokojnie rozpoczęliśmy mecz, szybko strzeliliśmy bramkę, a następnie konsekwentnie budowaliśmy kolejne akcje. Momentami sam byłem pod wrażeniem postawy moich zawodników. I kiedy wydawało się, że spotkanie nie powinno już przysporzyć większych problemów, to w drugiej połowie popełniliśmy prosty błąd, a zawodnik z Łomży popisał się pięknym uderzeniem. W końcówce było sporo nerwów, spowodowanych głównie długimi piłkami granymi przez rywali. Cieszy przede wszystkim to, że drużyna wygrywa, bo punkty są nam bardzo potrzebne w pogoni za czołówką.

Sebastian Zieleniecki (zawodnik Widzewa)

Bardzo cieszymy się z tej wygranej. Byliśmy przygotowani na to, jak gra Łomża, ale na pewno szkoda straconej bramki. Wiadomo, że do każdego meczu podchodzimy jak do finału, bo każdy z nas zdaje sobie sprawę, jaka jest nasza sytuacja w tabeli. Musimy wygrywać, zdobywać punkty i gonić rywali.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening wieczorny 17.10.2019

Trening wieczorny 17.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela