Aktualności

Wypowiedzi po meczu z Legią II Warszawa

Widzew pokonał w sobotę rezerwy Legii Warszawa 3:0. Z widowiska z pewnością mógł być zadowolony szkoleniowiec łódzkiej drużyny.

Przemysław Cecherz (Trener Widzewa): Wydaje mi się, że byliśmy zespołem trochę lepszym w tym meczu. My stwarzaliśmy sobie sytuacje, nie dopuszczaliśmy graczy Legii do klarownych sytuacji i o to właśnie nam chodziło. Zespół grał bardzo mądrze i zdyscyplinowanie. Bardzo dobrze wyprowadzaliśmy ataki i przechodziliśmy do kontrataków. Jestem wdzięczny chłopcom za ten mecz. Chciałbym na koniec wszystkim życzyć szczęśliwych, spokojnych świąt wielkanocnych.

Maciej Kazimierowicz (Piłkarz Widzewa): Przed meczem mieliśmy takie założenia, żeby wyjść agresywnie na Legię. Wiedzieliśmy, że jest to zespół stworzony głównie z młodych chłopców. Wyszliśmy agresywnie, wysoko i to zdało rezultaty. Możemy być z pewnością zadowoleni z tego spotkania.

Krzysztof Dębek (Trener Legii II): Niestety nie udamy się na święta w dobrych nastrojach. Zespół Widzewa okazał się w dzisiejszym meczu bardziej zdeterminowany i tworzył sobie wiele sytuacji. Ja mogę zająć się jednak tylko własną drużyną. Nie stworzyliśmy sobie w pierwszej połowie żadnej klarownej sytuacji. 3:0 to dość wysoki wynik, jak na porównanie poziomu umiejętności dwóch zespołów. Nie mniej jednak jest on zasłużony. Widzew miał jeszcze dwie sytuacje, gdzie dobrze zachował się Dominik Kąkolewski. Nam pozostaje pracować dalej i psuć krew pozostałym kandydatom do awansu i na ligę przyglądać się z boku.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 16
5 Stal Rzeszów 16
6 Bytovia Bytów 15
7 Widzew Łódź 15
8 Olimpia Elbląg 15
9 Błękitni Stargard 15
10 GKS Katowice 14
Pełna tabela