Aktualności

Wypowiedzi po meczu RTS Widzew Łódź - Warta Sieradz

Obaj szkoleniowcy byli dość zgodni na pomeczowej konferencji.

Łukasz Markiewicz (trener Warty Sieradz): Spodziewaliśmy się trudnego meczu w Łodzi. Znamy jakość i siłę Widzewa. Staraliśmy się nie dać się zepchnąć do głębokiej defensywy. Początkowo się to udawało. Szkoda bramki straconej  do przerwy, szczególnie, że wcześniej sami mieliśmy świetną okazję. Wyszliśmy na drugą połowę, szybko stracony gol i to podcięło nam skrzydła. Dążyliśmy do strzelenia bramki kontaktowej. Po prostym będzie straciliśmy gola na 0:3 i przegraliśmy całe spotkanie.

Franciszek Smuda (trener Widzewa Łódź): Na pewno to nie jest łatwa liga. Widzę, że każda sobota jest dla piłkarzy wielkim wysiłkiem. Tu się walczy 90 minut. Walka jeden na jeden jest bardzo agresywna. Nawet sędzia czasami nie wie, czy był faul, czy nie. Musimy być na to przygotowani, szczególnie na wyjazdach. Tydzień temu widzieliśmy więcej błędów, niecelnych podań w zespole. Dzisiaj już było tego mniej. Musimy walczyć szczególnie w środkowej strefie boiska. Cieszę się, że chłopcy wykonują moje założenia i przede wszystkim je rozumieją. To przełoży się na większe sukcesy.

Aleksander Kwiek (piłkarz Widzewa Łódź): Tak jak trener powiedział, jest to ciężka liga. Cała drużyna cieszy się ze zwycięstwa, gdyż to było naszym celem.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Konferencja nowej prezes Widzewa 18.06.2019

Konferencja nowej prezes Widzewa 18.06.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela