Aktualności

Wypowiedzi piłkarzy po meczu Raków - Widzew

Piłkarze Widzewa skomentowali zremisowany sparing pomiędzy Rakowem Częstochowa a Widzewem Łódź. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2, a obie bramki dla gości zdobył Karol Czubak.

Michael Ameyaw:

Czuliśmy się dziś dobrze jako drużyna i myślę, że szczególnie w pierwszych fragmentach spotkania mieliśmy przebieg gry pod kontrolą, a Raków nie miał zbyt wiele sytuacji. Później rywale zdobyli dwie bramki i przejęli inicjatywę we własne ręce. Uważam, że nie zasłużyliśmy na przegranie pierwszej części gry.

Karol Czubak:

Napastnik ma satysfakcję z bramek strzelanych nawet w sparingach. Gol to gol, każda bramka dodaje pewności siebie. Liczę na to, że w najbliższym spotkaniu ligowym zrehabilitujemy się za wpadkę z Radomiakiem i zdobędziemy trzy punkty. Dzisiejszy sparing z Rakowem był fajnym doświadczeniem, które dało nam możliwość pokazać się na tle rywala z ekstraklasy. To dobra lekcja, szczególnie że zakończona remisem. Czuję, że powoli wracam do swojej formy z poprzedniego sezonu.

Miłosz Mleczko:

Jako bramkarza cieszy mnie czyste konto. Uważam, że nasz zespół zaprezentował się w sparingu dobrze, szczególnie w drugiej połowie, kiedy nie miałem wiele roboty. Nie zmienia to faktu, że musiałem być w pełnej gotowości, by być gotowym do interwencji. Mam nadzieję, że tak będą wyglądać nasze spotkania i każde z nich będziemy kończyć na zero z tyłu.

Patryk Stępiński:

To był dobry sparing z mocnym zespołem z ekstraklasy. Bardzo chcieliśmy popracować nad rzeczami, które ostatnio wypadły słabiej. Dzisiejsza gra kontrolna miała ważne znaczenie w sferze mentalnej. Jeśli potrafimy się korzystnie zaprezentować na tle ekstraklasowego rywala, to możemy to zrobić również w lidze.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela