Aktualności

Wypowiedzi piłkarzy po meczu Resovia - Widzew

Po meczu 33. kolejki pomiędzy Resovią a Widzewa głos zabrali zawodnicy obu drużyn. Wyjazdowe spotkanie zakończyło się porażką czerwono-biało-czerwonych 0:1.

Marcin Robak:

Przegraliśmy bardzo ważny mecz i teraz musimy czekać aż zakończy się kolejka, by ocenić naszą sytuację. Ponieśliśmy porażkę na własne życzenie, nikt z nas nie spodziewał się, że nie wywieziemy z Rzeszowa żadnych punktów. Mieliśmy okazje do strzelenia bramki, ale ich nie wykorzystaliśmy, a Resovia to zrobiła i zdobyła trzy punkty. Mam nadzieję, że kolejka ułoży się dla nas szczęśliwie i mecz ze Zniczem Pruszków będzie spotkaniem o wszystko.

Daniel Świderski (Resovia):

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że po jedenastu meczach bez zwycięstwa zagraliśmy z liderem i udało nam się wygrać. Uważam, że mieliśmy więcej sytuacji do strzelenia bramki, a Widzew nas nie zaskoczył. Graliśmy bardzo konsekwentnie i dzięki temu zdobyliśmy bardzo ważne trzy punkty w walce o miejsce w barażach. Nie czuję dodatkowej radości z powodu pokonania mojego byłego klubu, bo Widzewowi również życzę awansu. 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela