Aktualności

Wymazać przeszłość zwycięstwem - zapowiedź meczu z Huraganem Wołomin

W środę RTS Widzew Łódź rozegra mecz 26. kolejki III ligi. Rywalem łodzian będzie inny beniaminek na tym szczeblu rozgrywkowym - Huragan Wołomin.

W sobotę podopieczni Przemysława Cecherza po raz drugi w rundzie wiosennej nie wywalczyli kompletu punktów. Tym razem jeden punkt przywieźli z wyjazdowego meczu z 14. w tabeli Ursusem Warszawa. W środę nikt nie będzie więc brał pod uwagę innego scenariusza, niż wymazanie tej niezbyt miłej przeszłości zwycięstwem w łódzkiej twierdzy - tym bardziej, że najbliższy rywal coraz wyraźniej widzi na horyzoncie widmo degradacji i powrotu do IV ligi.

Huragan Wołomin z dorobkiem trzynastu punktów zajmuje aktualnie 17. miejsce w ligowej tabeli, wyprzedzając jedynie Motor Lubawa. W dotychczasowych meczach podopieczni Dariusza Bratkowskiego zapisali na swoim koncie 3 zwycięstwa, 4 remisy i aż 18 porażek. W rundzie wiosennej sezonu 2016/2017 zdobyli jedynie dwa punkty (remisy z Huraganem Morąg i Motorem Lubawa). Najlepszymi strzelcami drużyny są Dominik Dukalski i Rafał Wielądek (obaj po cztery trafienia).

Jesienią łodzianie pokonali na wyjeździe Huragan Wołamin aż 4:0. Bramki dla czerwono-biało-czerwonych zdobywali wówczas: Robert Kowalczyk (dwie), Daniel Mąka i Mateusz Michalski.

Mąka tym razem nie pomoże drużynie. Najskuteczniejszy strzelec Widzewa będzie pauzował za kartki. Do składu być może powróci natomiast Sebastian Zieleniecki, który z tego samego powodu nie mógł pomóc kolegom w sobotnim pojedynku z "Traktorami" w Warszawie.

Arbitrem środowego spotkania będzie Przemysław Malinowski z Mazowieckiego Zwiazku Piłki Nożnej.

W dniu meczu z Huraganem Wołomin kasa numer 1 czynna będzie od godziny 12:00 (będzie w niej możliwy zakup i odbiór biletów), zaś kasy nr 2 i 3 - od godziny 15:00 (przeznaczone będą jedynie do odbioru biletów). Bramy stadionu otwarte zostaną tradycyjnie od godziny 17:30. Osoby z biletami na balkony wchodzą na obiekt wejściem nr 6. Sklep klubowy zlokalizowany zostanie za wejściem nr 3 (od godziny 16:00 do startu meczu).

Kibiców, którzy nie będą w stanie dotrzeć na stadion przy alei Piłsudskiego 138, zapraszamy do oglądania transmisji, którą przeprowadzi ekipa WidzewTV. Dostęp można uzyskać na stronie: http://tv.widzew.com/najblizsze-transmisje.

RTS Widzew Łódź - Huragan Wołomin / 3 maja 2017 r. (środa), godzina 19:10


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew - Błękitni (KULISY) 15.09.2018

Widzew - Błękitni (KULISY) 15.09.2018

Tabela rozgrywek

1 Olimpia Grudziądz 22
2 Widzew Łódź 21
3 Radomiak Radom 18
4 Elana Toruń 18
5 GKS Bełchatów 17
6 Siarka Tarnobrzeg 17
7 Górnik Łęczna 15
Pełna tabela