Aktualności

Wyjątkowe studio z okazji 40-lecia

Mecz z Odrą Opole będzie miał uroczystą oprawę również za pośrednictwem WidzewTV. O godz. 11:30 rozpocznie się wyjątkowe studio przedmeczowe.

Na początku programu kibice będą mogli obejrzeć transmisję na żywo spod budynku Klubu, gdzie rozpocznie się uroczystość wmurowania tablicy upamiętniającej 40. rocznicę zdobycia pierwszego mistrzostwa Polski. W wydarzeniu wezmą udział zawodnicy mistrzowskiej drużyny, ówcześni pracownicy klubu, a także rodziny zmarłych piłkarzy, trenerów i działaczy.

Następnie - około godz. 12:00 - przeniesiemy się do studia WidzewTV, gdzie Jakub Dyktyński wspólnie z Bogusławem Kukuciem i Wiesławem Wróblem przybliżą widzom kulisy zdobycia pierwszego, historycznego mistrzostwa. Pomogą w tym ówcześni dziennikarze "Głosu Robotniczego", którzy na bieżąco relacjonowali przebieg rywalizacji o prym na krajowym podwórku. W trakcie studia nie zabraknie krótkiego wprowadzenia, autorstwa Kamila Wójkowskiego, a także wywiadów z członkami drużyny z sezonu 1980/1981.

Po zakończeniu studia zachęcamy do słuchania sprawozdania radiowego z meczu Widzew Łódź - Odra Opole, którą przeprowadzi Dariusz Postolski. Relacja rozpocznie się na kilka minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego, a słuchać jej będzie można za pośrednictwem kanału WidzewTV na Youtubie [SUBSKRYBUJ], strony widzew.com, a także w playerze w oficjalnej aplikacji Widzewa Łódź.

Wraz z końcem meczu z Odrą, swój początek będzie mieć ostatnie w tym sezonie studio pomeczowe, w którym przyjdzie czas na podsumowanie minionych rozgrywek. W studiu klubowej telewizji zasiądzie duet Jakub Dyktyński i Andrzej Rybski, a analizy pomeczowe będą połączone z konferencją prasową.

***

Widzew Łódź - Odra Opole niedziela 13 czerwca, godz. 12:40 / studio przedmeczowe: WidzewTV, transmisja radiowa: Widzew.FM, transmisja telewizyjna: IplaTV.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Tabela rozgrywek

6 Górnik Łęczna 56
7 Miedź Legnica 51
8 Odra Opole 49
9 Widzew Łódź 46
10 Sandecja Nowy Sącz 45
11 Chrobry Głogów 44
12 Korona Kielce 41
Pełna tabela