Aktualności

Wyjątkowa promocja na Dzień Dziecka w sklepie Widzewa (ZASADY)

W sklepie internetowym Widzewa Łódź dostępna jest wyjątkowa oferta promocyjna skierowana do najmłodszych kibiców (AKTUALIZACJA).

Mimo że z powodu organizacji Mistrzostw Świata U20 w Polsce zamknięty jest stacjonarny sklep Widzewa, zlokalizowany na głównej arenie turnieju, czyli stadionie przy al. Piłsudskiego 138 w Łodzi, kibice czerwono-biało-czerwonych nadal mogą zaopatrywać się w oficjalne gadżety klubowe. Mają taką możliwość dzięki sklepowi internetowemu, w którym dostępny jest pełen asortyment produktów oferowanych w sklepie stacjonarnym.

Dodatkowo w sklepie internetowym pojawiła się wyjątkowa oferta promocyjna z okazji Dnia Dziecka. W jej ramach wybrane produkty dla młodych widzewiaków już teraz nabyć można nawet 40 procent taniej. Oferta dotyczy wybranych produktów przedstawionych na załączonej grafice (szal "Młody Widzew", gra "Memory", gra "Mały Widzewiak", bramka do gry, plan lekcji). Przy zakupie jednego produktu naliczony zostanie rabat 10 proc., przy dwóch różnych produktach 20 proc., przy trzech różnych 30 proc. i przy 4-5 różnych produktach 40 procent.

Zachęcamy do zakupów na: https://sklep.widzew.com/dzien-dziecka.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Popołudniowy trening 16.07.2019

Popołudniowy trening 16.07.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela