Aktualności

Wyjątkowa oferta „Hospitality” na sezon 2017/2018

Ponad 15 tys. posiadaczy karnetów w rundzie wiosennej nie mogło się mylić – obecność na domowych meczach Widzewa to przywilej! Wraz ze startem sprzedaży karnetów na nowy sezon, Klub przygotował specjalną ofertę „Hospitality” dla najbardziej wymagających kibiców.

Dzięki ofercie „Hospitality” kibice Widzewa mogą wspierać klub w walce o awans do II ligi, oglądając mecze w wyjątkowo komfortowych warunkach, a także reklamować swoje produkty i usługi. Niepowtarzalna atmosfera panująca w strefie VIP pomaga w nawiązywaniu znajomości biznesowych oraz promowaniu działalności swojej firmy. Karnet VIP - Silver, Gold lub Platinum - to także doskonały pomysł na integrację pracowników czy wykorzystanie funduszu socjalnego.

Sektory VIP znajdują się w centralnej części trybuny A, bezpośrednio nad wyjściem na murawę, w najbliższej odległości od ławek rezerwowych. Takie położenie gwarantuje emocje sportowe na wyciągnięcie ręki. Szczegóły dotyczące poszczególnych rodzajów karnetów VIP można znaleźć w naszej ofercie.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew - Stomil (WOKÓŁ MECZU) 16.02.2019

Widzew - Stomil (WOKÓŁ MECZU) 16.02.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 41
2 Widzew Łódź 39
3 Elana Toruń 36
4 GKS Bełchatów 34
5 Górnik Łęczna 34
6 Stal Stalowa Wola 31
7 Olimpia Grudziądz 31
Pełna tabela