Aktualności

Wyjątkowa oferta „Hospitality” na sezon 2017/2018

Ponad 15 tys. posiadaczy karnetów w rundzie wiosennej nie mogło się mylić – obecność na domowych meczach Widzewa to przywilej! Wraz ze startem sprzedaży karnetów na nowy sezon, Klub przygotował specjalną ofertę „Hospitality” dla najbardziej wymagających kibiców.

Dzięki ofercie „Hospitality” kibice Widzewa mogą wspierać klub w walce o awans do II ligi, oglądając mecze w wyjątkowo komfortowych warunkach, a także reklamować swoje produkty i usługi. Niepowtarzalna atmosfera panująca w strefie VIP pomaga w nawiązywaniu znajomości biznesowych oraz promowaniu działalności swojej firmy. Karnet VIP - Silver, Gold lub Platinum - to także doskonały pomysł na integrację pracowników czy wykorzystanie funduszu socjalnego.

Sektory VIP znajdują się w centralnej części trybuny A, bezpośrednio nad wyjściem na murawę, w najbliższej odległości od ławek rezerwowych. Takie położenie gwarantuje emocje sportowe na wyciągnięcie ręki. Szczegóły dotyczące poszczególnych rodzajów karnetów VIP można znaleźć w naszej ofercie.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź 20.04.2019

Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź 20.04.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 54
2 Widzew Łódź 50
3 Olimpia Grudziądz 47
4 Elana Toruń 47
5 GKS Bełchatów 45
6 Górnik Łęczna 43
7 Stal Stalowa Wola 41
Pełna tabela