Aktualności

Wyjątkowa oferta „Hospitality” na sezon 2017/2018

Ponad 15 tys. posiadaczy karnetów w rundzie wiosennej nie mogło się mylić – obecność na domowych meczach Widzewa to przywilej! Wraz ze startem sprzedaży karnetów na nowy sezon, Klub przygotował specjalną ofertę „Hospitality” dla najbardziej wymagających kibiców.

Dzięki ofercie „Hospitality” kibice Widzewa mogą wspierać klub w walce o awans do II ligi, oglądając mecze w wyjątkowo komfortowych warunkach, a także reklamować swoje produkty i usługi. Niepowtarzalna atmosfera panująca w strefie VIP pomaga w nawiązywaniu znajomości biznesowych oraz promowaniu działalności swojej firmy. Karnet VIP - Silver, Gold lub Platinum - to także doskonały pomysł na integrację pracowników czy wykorzystanie funduszu socjalnego.

Sektory VIP znajdują się w centralnej części trybuny A, bezpośrednio nad wyjściem na murawę, w najbliższej odległości od ławek rezerwowych. Takie położenie gwarantuje emocje sportowe na wyciągnięcie ręki. Szczegóły dotyczące poszczególnych rodzajów karnetów VIP można znaleźć w naszej ofercie.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Konferencja nowej prezes Widzewa 18.06.2019

Konferencja nowej prezes Widzewa 18.06.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela