Aktualności

Wyjątkowa oferta „Hospitality” na sezon 2017/2018

Ponad 15 tys. posiadaczy karnetów w rundzie wiosennej nie mogło się mylić – obecność na domowych meczach Widzewa to przywilej! Wraz ze startem sprzedaży karnetów na nowy sezon, Klub przygotował specjalną ofertę „Hospitality” dla najbardziej wymagających kibiców.

Dzięki ofercie „Hospitality” kibice Widzewa mogą wspierać klub w walce o awans do II ligi, oglądając mecze w wyjątkowo komfortowych warunkach, a także reklamować swoje produkty i usługi. Niepowtarzalna atmosfera panująca w strefie VIP pomaga w nawiązywaniu znajomości biznesowych oraz promowaniu działalności swojej firmy. Karnet VIP - Silver, Gold lub Platinum - to także doskonały pomysł na integrację pracowników czy wykorzystanie funduszu socjalnego.

Sektory VIP znajdują się w centralnej części trybuny A, bezpośrednio nad wyjściem na murawę, w najbliższej odległości od ławek rezerwowych. Takie położenie gwarantuje emocje sportowe na wyciągnięcie ręki. Szczegóły dotyczące poszczególnych rodzajów karnetów VIP można znaleźć w naszej ofercie.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela