Aktualności

Wygraj pizzę w Pizza Italia!

W najbliższą środę Widzew podejmie na stadionie SMS przy ul. Milionowej piłkarzy Stali Głowno. Nasz partner, Pizza Italia, organizuje z tego powodu tradycyjny przedmeczowy konkurs!
Aby wziąć w nim udział, należy poprawnie wytypować wynik tego spotkania. Nagrodą jest zaproszenie na rodzinną pizzę Grande do lokalu przy ul. Ketlinga 23! Szczegóły konkursu można znaleźć na fanpage'u Pizza Italia - www.facebook.com/pizza.italia.lodz. Również tam zapraszamy do typowania rezultatu środowego meczu.

Równolegle trwa promocja skierowana do wszystkich kibiców Widzewa. Fani czerwono-biało-czerwonych, zamawiający pizzę mogą otrzymać dziesięcioprocentowy rabat. Co trzeba zrobić aby tak się stało? Wystarczy podczas zamówienia podać hasło "Tylko Widzew".

Pizza Italia, jako partner klubu, dostarcza za darmo pizzę zawodnikom jako posiłek regeneracyjny po każdym meczu rozgrywanym w Łodzi. Nie jest to jednak zwykła pizza, ponieważ przyrządza się ją według specjalnych zaleceń dietetyka sportowego i trenerów. Jako posiłek regeneracyjny głównym celem jej spożycia jest uzupełnienie węglowodanów utraconych po wysiłku fizycznym.

Pizza Italia z Widzewem na dobre i na złe! Łączy nas Widzew!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Tabela rozgrywek

6 Górnik Łęczna 56
7 Miedź Legnica 51
8 Odra Opole 49
9 Widzew Łódź 46
10 Sandecja Nowy Sącz 45
11 Chrobry Głogów 44
12 Korona Kielce 41
Pełna tabela