Aktualności

Wybierz zawodnika meczu z Górnikiem Polkowice

Przy okazji sobotniego meczu kibice Widzewa będą mogli wybrać najlepszego zawodnika gospodarzy w tym spotkaniu. Głosowanie odbędzie się tuż po ostatnim gwizdku sędziego przez oficjalną aplikację mobilną Widzewa. Sponsorem plebiscytu jest firma ET Promo.

Zasady głosowania są proste. Tuż po zakończeniu meczu z Górnikiem Polkowice w aplikacji mobilnej pojawią się nazwiska czterech piłkarzy Widzewa wytypowanych do plebiscytu. Głosowanie będzie możliwe w oficjalnej aplikacji Widzewa Łódź na dwa sposoby: poprzez powiadomienie push, które pojawi się od razu po zakończeniu spotkania lub przez kliknięcie w banner. Potrwa ono 20 minut.

W sezonie 2021/2022 sponsorem plebiscytu jest firma ET Promo, która od kilku lat wspiera Widzew Łódź. ET Promo w sposób kompleksowy zajmuje się pakowaniem produktów spożywczych oraz przemysłowych, zgodnie z hasłem "od projektu do gotowego produktu". Dzięki wsparciu firmy, zwycięzca każdego plebiscytu otrzyma pamiątkową statuetkę, która wręczana będzie przed kolejnym meczem domowym, a także bon o wartości 1000 złotych do przekazania na cele charytatywne.

Zwycięzcami plebiscytu po poprzednich meczach domowych Widzewa zostali Karol Danielak, Dominik Kun i Fabio Nunes. Karol Danielak zdecydował się wesprzeć Fundację Gajusz, a Dominik Kun - 3-miesięczną Zosię Bigos, która walczy z SMA. O tym, do kogo trafi 1000 zł od Fabio Nunesa, poinformujemy w najbliższych dniach

Zachęcamy do udziału w zabawie!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 GKS Tychy 22
4 Miedź Legnica 21
5 Arka Gdynia 20
6 Sandecja Nowy Sącz 19
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
Pełna tabela