Aktualności

Wybierz zawodnika meczu z GKS-em Katowice

Przy okazji piątkowego meczu kibice Widzewa będą mogli wybrać najlepszego zawodnika gospodarzy w tym spotkaniu. Głosowanie odbędzie się tuż po ostatnim gwizdku sędziego przez oficjalną aplikację mobilną Widzewa. Sponsorem plebiscytu jest firma ET Promo.

Zasady głosowania są proste. Tuż po zakończeniu meczu z GKS-em Katowice w aplikacji mobilnej pojawią się nazwiska czterech piłkarzy Widzewa wytypowanych do plebiscytu. Głosowanie będzie możliwe w oficjalnej aplikacji Widzewa Łódź na dwa sposoby: poprzez powiadomienie push, które pojawi się od razu po zakończeniu spotkania lub przez kliknięcie w banner. Potrwa ono 20 minut.

W sezonie 2021/2022 sponsorem plebiscytu jest firma ET Promo, która od kilku lat wspiera Widzew Łódź. ET Promo w sposób kompleksowy zajmuje się pakowaniem produktów spożywczych oraz przemysłowych, zgodnie z hasłem "od projektu do gotowego produktu". Dzięki wsparciu firmy, zwycięzca każdego plebiscytu otrzyma pamiątkową statuetkę, która wręczana będzie przed kolejnym meczem domowym, a także bon o wartości 1000 złotych do przekazania na cele charytatywne.

Zwycięzcami plebiscytu po poprzednich spotkaniach w Sercu Łodzi zostali Karol Danielak, Dominik Kun, Fabio Nunes i Bartosz Guzdek. Zawodnicy zdecydowali o przekazaniu pieniędzy Fundacji Gajusz, Fundacji "Krwinka", a także Zosi Bigos oraz Amelce Gmyrek, które borykają się z SMA.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela