Aktualności

Wybierz piłkarza rundy jesiennej razem z ET Promo!

Kibice Widzewa Łódź na chwilę przed startem przygotowań do wznowienia rozgrywek Fortuna 1 Ligi mogą wybrać najlepszegoZawodnika Rundy Jesiennej.

W trakcie pierwszej rundy sezonu 2021/22 fani za pośrednictwem oficjalnego aplikacji Widzewa Łódź mogli wybierać Zawodnika Meczu podczas domowych spotkań w Sercu Łodzi. Plebiscyt był organizowany we współpracy z firmą ET Promo, która dla zwycięzców fundowała okolicznościową statuetkę, a także czek w wysokości 1000 zł do przekazania na wybrany przez nagrodzonego piłkarza cel charytatywny.

Teraz kibice będą mogli wskazać, kto ich zdaniem zasługuje na tytuł Zawodnika Jesieni. Do rywalizacji stanęło czterech wyróżniających się w pierwszej rundzie piłkarzy: Marek Hanousek, Dominik Kun, Patryk Stępiński i Jakub Wrąbel. Dla zwycięzcy przygotowano nagrodę w wysokości 3 tysięcy złotych, która podobnie jak wcześniej zostanie przeznaczona na pomoc potrzebującym.

Sympatycy czterokrotnego mistrza Polski mogą głosować za pośrednictwem reakcji pod postem na profilu firmy ET Promo na Facebooku. Zachęcamy do udziału w zabawie, która potrwa do niedzieli 9 stycznia, do godz. 23:59.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Chojniczanka Chojnice 22.01.2022

Widzew Łódź - Chojniczanka Chojnice 22.01.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela