Aktualności

Wtorek pod znakiem podwójnego treningu

W trakcie drugiego dnia pracy pod wodzą trenera Enkeleida Dobiega drużyna trenowała dwukrotnie. W zajęciach nie przeszkodził ulewny deszcz.

Na przedpołudniowych zajęciach piłkarze Widzewa trenowali w pomieszczeniach stadionowych, gdzie skupili się na pracy nad stabilizacją ciała. Następnie drużyna zjadła obiad, a o godz. 17:00 udała się do ośrodka szkoleniowego przy ulicy Małachowskiego. Na miejscu przeprowadzono typowo piłkarski trening, wypełniony gierkami oraz ćwiczeniami z piłką. Nie zabrakło gry na jeden kontakt, podczas której trener Dobi nalegał na wysoki pressing i podkreślał, by ze skupieniem wymieniać podania.

W zajęciach wzięło udział 20 piłkarzy. Znalazł się wśród nich Marcel Gąsior, który za zgodą zarządu klubu dołączył do drużyny z jednodniowym opóźnieniem. Indywidualnie, pod okiem fizjoterapeuty Huberta Gołąbka, pracował Przemysław Kita. Do końca tygodnia widzewiacy mają zaplanowane po jednym treningu dziennie. W sobotę 8 sierpnia zmierzą się w pierwszym przedsezonowym sparingu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź (WOKÓŁ MECZU) 25.09.2020

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź (WOKÓŁ MECZU) 25.09.2020

Tabela rozgrywek

7 Radomiak Radom 6
8 Górnik Łęczna 6
9 Miedź Legnica 6
10 Widzew Łódź 6
11 Korona Kielce 5
12 Zagłębie Sosnowiec 3
13 Resovia 3
Pełna tabela