Aktualności

Wszystkie twarze Kosy w poranku z Widzew.FM

Jednym z gości "Widzewskim poranku" oficjalnego klubowego radia będzie - doświadczony obrońca Widzewa, Łukasz Kosakiewicz.

29-letni zawodnik opowie nie tylko o tym, jak wyglądają treningi drużyny i jaka panuje w zespole atmosfera przed pierwszym po wznowieniu ligi meczem, ale też zdradzi jak idą przygotowania do… ważnego momentu w jego życiu osobistym.

Ważnym gościem Marcina Tarocińskiego w "Widzewskim poranku" będzie również Władysław Puchalski, wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Widzew Łódź SA, który opowie więcej o roli organu, który reprezentuje w strukturach klubu.

Nie zabraknie również "Widzewskiej kartki z kalendarza" - tym razem w wyjątkowym wydaniu, i przeglądu klubowych mediów.

Na poranną audycję w radiu Widzew.FM zapraszamy punktualnie o 9:00, a na jej powtórki o 13:00 i 16:00. Od 19:00 czekać na słuchaczy będzie z kolei premierowa "Młodzieżówka", którą poprowadzą Arkadiusz Stolarek i Maciej Szymański, dyrektor Akademii Widzewa.

Znajdziecie nas na widzew.com (dedykowany odtwarzacz na górze strony) i w aplikacji mobilnej Widzew Łódź na urządzeniach mobilnych wyposażonych w system operacyjny Android. Do usłyszenia na Widzew.FM!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP FUTBOL EKSTRAKLASA ŁÓDŹ - 24.10.2020 - CZ. II

AMP FUTBOL EKSTRAKLASA ŁÓDŹ - 24.10.2020 - CZ. II

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela