Aktualności

Wszystkie loże biznesowe na stadionie ponownie wynajęte

Klub po raz kolejny wynajął wszystkie loże biznesowe na stadionie Widzewa.

W poprzednim sezonie na stadionie przy al. Piłsudskiego wynajętych było 25 lóż biznesowych. Wiadomo już, że w sezonie 2019/2020 wszyscy dotychczasowi najemcy lóż VIP będą nadal współpracować z klubem w tym zakresie. Dodatkowo, dzięki wygospodarowaniu ostatnich powierzchni spełniających standardy VIP, możliwe będzie zwiększenie liczby najemców o kolejne dwa podmioty.

Widzew to wspaniała, doskonale znana w całej Polsce i poza jej granicami, atmosfera na trybunach, ale też wyjątkowa i coraz liczniejsza społeczność, która utożsamia się z czerwono-biało-czerwonymi barwami. Rekordowa sprzedaż karnetów (na nowy sezon, prawie miesiąc przed pierwszym meczem domowym, sprzedano już 15 tysięcy karnetów) i kolejne znakomite wyniki frekwencyjne na meczach czerwono-biało-czerwonych pokazują, że kibice chcą być z klubem i wspólnie przeżywać sportowe emocje.

Z Widzewem identyfikować chce się jednak również środowisko biznesowe. Zainteresowanie najmem lóż pokazuje, że klub z al. Piłsudskiego 138 i jego najbliższe otoczenie stwarzają bardzo dobre warunki do promocji i rozwoju marek, które coraz chętniej decydują się na współpracę z Widzewem. Klimat panujący w #SerceŁodzi pomaga w nawiązywaniu relacji towarzyskich i biznesowych, a ich kombinacja przekłada się na rozwój całej społeczności widzewskiej, w tym współtworzących je firm.

- Tak duże zainteresowanie najmem powierzchni VIP na stadionie Widzewa jest dla klubu bardzo budujące. Cieszę się, że na stadionie swoje miejsce chce też mieć biznes. Widzewski klimat sprzyja zacieśnianiu więzi społecznych i biznesowych - mówi Martyna Pajączek, prezes Widzewa. - Potwierdza to tylko, że Widzew to znacznie więcej niż klub sportowy. To społeczność, której warto być częścią, a także możliwości biznesowe, które daje członkostwo w Widzewskim Klubie Biznesu - dodaje.

Loże są dostępne dla ich najemców nie tylko w dni meczowe. Mogą oni organizować tam firmowe imprezy, a także spotkania z kontrahentami.

*

Wszystkie firmy zainteresowane nawiązaniem nowej lub przedłużeniem istniejącej współpracy partnerskiej z klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Elana Toruń 01.07.2020 cz. II

Widzew Łódź - Elana Toruń 01.07.2020 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 55
2 Górnik Łęczna 55
3 GKS Katowice 51
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela