Aktualności

Wszystkie 1000 karnetów sprzedanych!

Z przyjemnością informujemy, że kibice Widzewa wykupili wszystkie dostępne 1000 karnetów na rundę wiosenną rozgrywek.

Sprzedaż karnetów na wiosenne mecze Widzewa rozpoczęła się 4. marca i od pierwszych dni było widać bardzo duże zainteresowanie kibiców. Ceny karnetów zostały ustalone na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród kibiców przed rundą wiosenną. W badaniu wzięło udział prawie 4 tysiące kibiców Widzewa, którzy wypowiedzieli sie na temat cen biletów, korzyści, które powinny wiązać się z zakupem karnetu oraz generalnie przekazali mnóstwo swoich pomysłów do klubu. Pomimo tego, że często wśród klubów Ekstraklasy można było znaleźć tańsze oferty karnetów, kibice Widzewa nie zawiedli. 

Warto zaznaczyć, że w przedsezonowym badaniu chęć zakupu karnetu zgłosiło właśnie około 1000 kibiców i, jak się okazało, znalazło to niemal idealne odzwierciedlenie w faktycznej sprzedaży. 

W ramach akcji sprzedażowej karnetów klub zdecydował się również na dołożenie do oferty karnetów unikalnego karnetu fundowanego. Była to specjalna oferta dla kibiców Widzewa, którzy chcą pomóc tak klubowi, jak i innym kibicom Widzewa. Miejsca na stadionie wykupione przez kibiców Widzewa w ramach karnetu fundowanego są dystrybuowane przez klub (we współpracy ze stowarzyszeniami kibiców) bezpłatnie dla dzieci i młodzieży. Kibice Widzewa zakupili 164 karnety fundowane na rundę wiosenną rozgrywek. 

Sprzedaż 1000 karnetów oznacza, że ponad połowa miejsc na stadionie SMS została zarezerwowana na całą rundę rozgrywek. 

Kibicom Widzewa składamy ogromne podziękowania za udział w odbudowie klubu poprzez zakup karnetów. Po raz kolejny możemy być dumni z bycia Widzewiakami. 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

2018.04.25 Pierwszy trening na trawie ośrodka przy ul. Małachowskiego

2018.04.25 Pierwszy trening na trawie ośrodka przy ul. Małachowskiego

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 53
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 51
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 46
4 Polonia Warszawa 43
5 Legia II Warszawa 37
6 Kaczkan Huragan Morąg 37
7 Victoria Sulejówek 36
Pełna tabela