Aktualności

Wszyscy na Widzew, wszyscy po awans!

Zapraszamy na bardzo ważny mecz z Kaczkanem Huraganem Morąg.

Zarząd Stowarzyszenia RTS Widzew pragnie w imieniu całego Klubu zaprosić wszystkich kibiców na poniedziałkowy mecz z Kaczkanem Huraganem Morąg. Sytuacja w tabeli i ostatnie wyniki sprawiły, że już 22 maja Widzew stanie przed realną szansą zbliżenia się do lidera rozgrywek I grupy III ligi na dystans 3 punktów. To o tyle istotne, że 3 czerwca będziemy podejmować u siebie przewodzący obecnie w stawce zespół Finishparkietu Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie.

Pozostając pod wrażeniem niesamowitego dopingu podczas starcia z ŁKS-em Łódź i całej oprawy środowego spotkania, jesteśmy pewni, że i tym razem stadion wypełni się po brzegi, a kibice stworzą na trybunach atmosferę na ekstraklasowym poziomie.

Jesteśmy pewni, że w poniedziałek kilkanaście tysięcy fanów wesprze - podobnie jak podczas rywalizacji z lokalnym rywalem - nasz zespół zgodnym z obowiązującym prawem, żywiołowym, czerwono-biało-czerwonym dopingiem.

Pamiętając o bezwzględnym zakazie stosowania środków pirotechnicznych i mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo fanów, którzy pojawią się na stadionie, apelujemy o przestrzeganie regulaminu organizacji imprez masowych oraz stosowanie się do uwag i zaleceń pracowników Klubu, a także obsługi meczu.

Sprawmy, by poniedziałek 22 maja był dla nas wszystkich wielkim, nie tylko sportowym, ale i organizacyjnym krokiem w kierunku miejsca, na które Widzew bezwzględnie zasługuje, czyli ekstraklasy.

***

Przypominamy jednocześnie, że kasa nr 1 w poniedziałek otwarta będzie już od godziny 12:00 (kasy nr 2 i 3 od godziny 15:00) i na pewno będą w niej do nabycia bilety dla osób, które nie dokonały tej sztuki wcześniej przez internet. Od rana zaś (od godziny 8:00) do otwartej sprzedaży internetowej trafić powinny bilety na miejsca zwolnione przez posiadaczy karnetów. Bądźcie z nami! Zaczynamy punktualnie o 19:10.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew - Błękitni (KULISY) 15.09.2018

Widzew - Błękitni (KULISY) 15.09.2018

Tabela rozgrywek

1 Olimpia Grudziądz 22
2 Widzew Łódź 21
3 Radomiak Radom 18
4 Elana Toruń 18
5 GKS Bełchatów 17
6 Siarka Tarnobrzeg 17
7 Górnik Łęczna 15
Pełna tabela